Energica, Aprilia, Yamaha ve Ducati modelleri yeni renkleri

by motosiklet
2 sene ago
65 Views

Aprilia RSV4 RR

2019 Aprilia RSV4 RR şimdi “Rivazza” gri ve kırmızı jantlar ile “Arrabbiata” siyah renklerini ekledi. Tujon Fabrikası ek olarak Öhlins yarı aktif süspansiyonu yerleştirdi.

Yamaha MT10

Yamaha, MT serisinin yeni bir versiyonunu tanıttı. Gri ile lurid kırmızı, “Buz Rengi” olarak adlandırılan – özellikler ile kırmızı jantlar, siyah motor gövdesi, çerçeve, çatal, farlar ve ana gövde buzlu gridir.

Yamaha XSR900 ve XSR700

Yamaha XSR900 ve XSR700 modelleri de 2019 yılında yeni renkler ekledi. Garaj Metal renk, Mart ayından itibaren, tankın üzerinde derin bir alüminyum renginin üzerinde koyu siyah bir çizgiyle kalın kontur, kırmızı iç boyamalı, yatay bir çizgiye sahip olacak.

Ducati XDiavel

Ducati XDiavel için yeni bir retro rengi ve koltuk kombinasyonu mükemmel bir doğallık hissi veriyor ve bu, bugüne kadarki en iyi görünümlü versiyona benziyor. Adı ne kadar saçma gelse de “Mat Sıvı Beton Gri” ve kruvazör ile café-cool arasındaki çizgiyi saran yeni dokulu koyu kahverengi koltuk kapağına karşı güzel bir zıtlık oluşturuyor.

Energica Ego

Energica, gelecek sezon başlayacak olan ilk MotoE dünya şampiyonası için tek katılımcı olacak.

Ego Sport Black tasarımı, bir dizi kırmızı Motor etiketinin yanı sıra çarpıcı bir kırmızı kafes çerçevesine ile parlak siyahın güzel bir kontrastını sunuyor.

Bu yeni boyanın yanı sıra Energica, tüm motosikletlerini % 50 daha hızlı şarj etme süreleri, ısıtmalı elcikler, çekiş kontrolü ve hız sabitleme sistemi ile donatmış durumda.

 

kaynak: motorcyclenews.com

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir