E-moped paylaşımında Revel’in elektrikli mopedleri büyüyor

by motosiklet
5 ay ago
81 Views

E-moped paylaşımı genişlemeye devam ederken Revel’in elektrikli mopedleri Miami’ye girdi. Bizde E-bike sektörüne adım atan MARTI nasıl büyüdüyse, Amerika’da Revel gitgide büyüyor.

Scooter’lar NIU N-Sharing modeline dayanıyor ve 48 km / s hıza ulaşabiliyor. Her scooter iki DOT sertifikalı kaskla birlikte gelir, ancak biniciler de kendi kasklarını kullanabilir. Ve scooterlar aynı anda iki yolcu sığabilir ve serbest sürüşe uygundur. Ehliyet gerekmez. Bizdeki gibi B ehliyeti olanlar M ehliyete otomatikman sahip oldukları gibi sürüş yapabilir.

Ama Revel’de Sürücüler en az 21 yaşında olmalı ve servise kaydolabilmeleri için ilk güvenli sürüş kaydı kontrolünden geçmelidir.

Başarılı bir şekilde kaydolduktan sonra, sürücüler elektrikli mopedleri sürüşe başlamak için 1 $ ve dakikada 0,29 $ kiralayabilir. Sürücüler, akıllı telefon uygulamasını kullanarak yakınlardaki Revel’in elektrikli scooterlarından birini bulur ve aracı doğrudan uygulama üzerinden kiralayabilir.

Scooter’ların kullanımı oldukça kolaydır ve daha önce bisiklet süren herkese tanıdık gelse de, kesinlikle tipik bir elektrikli bisikletten daha fazla güce sahiptirler. Revel, yeni gelenlerin uygun sürüş becerilerini öğrenmelerine yardımcı olabilecek haftada yedi gün ücretsiz, yüz yüze güvenlik eğitimi kursları sunmaktadır.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir