Ducati’nin ilk elektrikli bisikleti ABD’de satışa başladı

by motosiklet
10 ay ago
92 Views

En Uygun Motosiklet Kasko Fiyatları

İlk defa geçen yıl 2018 EICMA Milan Motosiklet Fuarı’nda tanıtıldı. Ducati MIG-RR elektrikli bisikletle atılım ile e-bike modellerinde giriş yapan şirket bu yıl bitmeden satışa çıktı.

Ducati MIG-RR elektrikli bisiklet üreticisi Thok ile ortaklaşa geliştirildi. MIG-RR, ortada 250 W Shimano Steps E8000 sürücüye sahiptir. Bu motor yaklaşık 70 Nm (51,6 ft-lbs) tork üretiyor. Ve 250W’nin çok güçlü gibi göründüğünü düşünmese de, orta tahriklerin yüksek tork ve vites üstünlüğü, dik dağları kolay aşan elektrikli dağ bisikletlerine göre oldukça güçlü görünüyor.

Ducati MIG-RR gücünü, 36 V 14 Ah (504 Wh) düşük tüplü bataryadan alıyor. Bu kapasite herhangi bir ödül kazanmayacak, ancak orta dereceli bir eforla sürdüğünüzde bir veya iki saat sürmesi ya da en düşük güç ayarında biraz daha fazla mesafe sürülebiliniyor.

Bisiklet, yaklaşık 4.000 ila 7.000 dolar arasında değişen fiyatlara sahip birkaç modelde sunulacak. 450 dolarlık Amazon e-bisikletleriyle karşılaştırdığınızda oldukça pahalı, ama en pahalı elektrikli dağ bisikleti değil.

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments