Forum

Motobike İstanbul'a 110 bin kişi gitti  

  RSS

motosiklet
(@motosiklet)
Üye Admin
Katılım : 4 sene önce
Gönderiler: 865
26/02/2018 1:11 pm  

Bu yıl 10. kez kapılarını açan Motobike Istanbul her zamankinden çok daha renkli ve heyecanlı geçti. 17.000 metre karede düzenlenen fuar 140 katılımcı, 260 marka ve 110.000’in üzerinde ziyaretçiye ev sahipliği yaptı. Ziyaretçiler motosiklet markalarının yeni modellerini ve motosiklet ekipmanlarını yakından görme fırsatı yakalarken fuar boyunca fuar alanında kendileri için düzenlenen aktivitelerle keyifli vakit geçirdiler.

MOTED’in “Biz Trafikte de Aileyiz” Projesi Ses Getirdi Trafik kültürüne, dayanışmanın esas olduğu yeni bir perspektif kazandırmayı amaçlayan Motosiklet Endüstrisi Derneği MOTED’in yeni sosyal sorumluluk projesi “Biz Trafikte de Aileyiz” fuarda başarıyla tanıtıldı. MOTED’in bu yeni projesi ile sürücülerin birbirine saygılı davranmasının özendirilmesi amaçlanıyor. Motosiklet algısının olumlu yönde değişimi, trafik bilincinin toplumun tüm kesimlerinde oluşturulması ve motosiklet kullanımının artması için büyük öneme sahip bu proje ile ilgili çalışmaların önümüzdeki günlerde devam edeceği açıklandı.

“Motobike Academy” Dopdolu İçeriği İle Beğeni Topladı Etkinlik, seminer ve atölye çalışmaları ile “Motobike Academy” bu yıl yine dopdolu geçti. Dört gün boyunca motosiklet ve bisiklet sektöründen önemli konuklar Yigit Top’un moderatörlüğünde ziyaretçilerle buluştu. “Altın Elbiseli Adam” Barkın Bayoğlu’nu anma programları, Motobike Academy kapsamında büyük katılımla gerçekleşti. 


motosiklet beğenme
Alıntı
motosiklet
(@motosiklet)
Üye Admin
Katılım : 4 sene önce
Gönderiler: 865
26/02/2018 2:38 pm  


CevapAlıntı
Share:

Facebook Yorumları