NIU’nun şimdiye kadarki en hızlı e-scooter’ı – NIU MQiGT EVO

NIU MQiGT EVO
facebook motosiklet grubu

NIU akıllı elektrikli scooter şirketi Avrupa’da teslimatlar yapmaya başladı ve diğer pazarlar da yakında hızlı ve güçlü elektrikli scooterlar yerini alacak.

NIU MQiGT EVO elektrikli scooter, NIU’nun ana denizaşırı pazarlarından biri olan Avrupa’da yollara çıkmaya başladı.

Şirkete göre, Kuzey Amerika ve İsrail dahil olmak üzere diğer uluslararası pazarların önümüzdeki birkaç hafta içinde yeni EVO scooter’ı alabileceği söyleniyor.

NIU MQiGT EVO

NIU MQi GT EVO, NIU’nun önceki modellerinden bazılarına benzeyebilir, ancak kaputun altında birçok yeni özellik saklıyor.

İşte etkileyici yeni performans özellikleri

Scooter’ın 100 km / s (62 mil / sa) hıza ulaştığı ve NIU’nun şimdiye kadarki en hızlı e-scooter’ı olduğu söyleniyor.

Bu yeni daha yüksek azami hız, daha güçlü bir motor tarafından mümkün kılınmıştır. 5 kW (6,7 hp) motor aslında 6,5 ​​kW (8,7 hp) ile zirve yapıyor ve şirket “piyasadaki benzinli veya elektrikli herhangi bir 125cc moped ile zahmetsizce rekabet edebileceğini” söylüyor.

Işık yeşile döndüğünde onunla eşleşebilecek gazla çalışan 125cc’lik bir scooter yok.
NIU MQiGT EVO

Şimdilik, NIU’nun serisindeki en hızlı model, ancak NIU bu yıl içinde RQi elektrikli motosikleti piyasaya sürdüğünde tahttan indirilebilir.

NIU MQiGT EVO sadece yeni bir motora ve daha yüksek azami hıza sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda bir dizi başka yeni parçayla birlikte geliyor.

Dördüncü nesil NIU pilleri 72V’a yükseltildi. Koltuğun altında iki adet 26Ah paketi bulunan scooter, 3,7 kWh kapasite taşıyor. Bu, 75 km’ye (47 mil) kadar menzil için yeterlidir. NIU, beş saat içinde şarj edilebileceklerini söylüyor.

Yorum Ekle

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol