Chopper Motosiklet Giyim Tavsiyesi

0
496

3000 TL Bütçeye Uygun Chopper Giyim Tavsiyesi

Video’da önerilen motosiklet giyim tavsiyelerini sizlerle paylaşıyorum.

Bell Motosiklet Kaskı – Qualifier Mat Siyah 740 tl

Bell kask dış kabuğu polikarbondur ve çarpmaya dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Bakış açısı geniş, pedleri çıakrtılabilir. Başlangıç yapacaklar için en iyi kasklardan biridir. Ped yapısı terlemeyi en aza indirir ve size ıslaklığı hissettirmez. Double D-ring denilen güvenli bağlama çeşidini kullanır ve 5 adet hava giriş ve çıkışı vardır. İyi hava alır, buğu için pinlock bağlantı yerleri vardır. Camı çizilmez yapılmıştır.

Venom Texas Sentetik Deri Motosiklet Montu 530 tl

Sentetik deriden imal edilmiştir. Deri görünümlüdür, dirsek ve omuzlarında, ayrıca sırtında bir sırt koruma vardır. iç astarı çıkabilir, yaz sürüşlerinde havadar bir yapısı yoktur. 3 mevsim rahatlıkla giyilir. Ön cepleri ve iç cepleri var. Bel, bilek ve boyun kısmında ayarlama için çıt çıt, fermuar ve cırt cırtlı bölümleri var.

Five Gloves Yazlık Motosiklet Eldiveni – RS3 Siyah 240 tl

Bilek, parmak eklem yeri korumaları, yumruk korumaları var. Fiyat performans açısından iyi bir eldivendir. Sürtünmeye ve çarpmalara dayanıklıdır.

Rockwell Dna Flash Low Motosıklet Botu 500 tl

En uyugn fiyatlı ve en dayanıklı bot’tur. Fiyatına göre bu ürün gerçekten alınır. Spor, naked, sportouring, chopper motorlara uygundur, tasarım açısından. Ayağınıza tam uyum sağlayacaktır. Körük mekanizması ön ve arka tarafından eğilmesine olanak verir. Burun, topuk, bilek korumaları vardır. İçi terletmeyen bir kumaşa sahiptir. Islaklığı hissettirmez.

Tech90 Pirate Jean Siyah Kot Motor Pantolonu 690 tl

Tech90 en iyi kot görünümlü, motosiklet pantolonudur. Pirate modelinde iç kısım asfalt yanıklarından sizi koruyacak kevlar ile döşenmiştir. Kalça, diz için impactec korumaları vardır. Bu korumalar çarptığınız anda sertleşecektir.

Facebook Yorumları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here