satılık motosikletler

Büyük Karadeniz buluşması gerçekleşti

Ordu’da düzenlenen Karadeniz’de bulunan 24 adet motosiklet kulübünün ve ortalama 700 motosikletin katılmış olduğu organizasyona katılım çok büyük oldu.
Ordu motosiklet kulübü

Büyük Karadeniz buluşması motosiklet severlerin biraraya geldiği ve etkinliğin diğer illere yayıldığı bir organizasyon olarak haftaya damgasını vurdu.

Organizasyonun düzenlenmesinde emeği geçen ordu motosiklet kulübü mehmet başkana ve Erzincan moto24 kulüp başkanı Serkan Akpınar başkanıma teşekkürlerimizi sunarız…

Ordu motosiklet derneği

Türkiye’de böyle bir tesisin ve imkanın sağlanması için özveri gösteren ordu belediyesini kutlar, böyle tesis ve organizasyonların artmasını temenni ederiz…

Ordu motosiklet kulüpleri

Ordu Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Büyükşehir Belediyesi ve Ordu Motosiklet Kulübü iş birliğinde, Gülyalı ilçesindeki Durgun Su Sporları Merkezi ve Kamp Alanı’nda gerçekleştirilen etkinliğe, 13 ilden 700’ü motosikletli olmak üzere toplam 1500 kişi katıldı.

 

Artvin, Trabzon, Rize, Giresun, Samsun, Gümüşhane, Bayburt, Erzincan, Erzurum, Elazığ, Tokat, Amasya ve Sinop’tan gelen motosiklet tutkunları, burada hem stres attı hem de çeşitli gösteriler sundu.

 

Etkinliğe katılan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler de motosiklete binerek katılımcılarla birlikte tur attı.

 

Güler, burada yaptığı konuşmada, Ordu’da müthiş bir atmosfer yaşadıklarını belirterek, “13 ilden 28 spor kulübüne bağlı oldukça fazla bir katılımcı sayısı var. Büyük bir enerji, büyük bir güç ve turizm tanıtma faaliyeti.” dedi.

 

Şehre, Durgun Su Sporları Merkezi ve Kamp Alanı gibi çok önemli bir eser kazandırdıklarını belirten Güler, “Ordu’muza bu eser çok çok farklı şeyler kazandırıyor. Merkezimiz kano, yelken sporlarına ev sahipliği yapmanın yanı sıra karavan turizmine de büyük katkı sunuyor. Tüm bu organizasyonları yapabilmek için bu çalışmaların altyapısını oluşturmak çok önemli. Yaşadığım mutluluğu kelimelerle ifade edemiyorum. Ordu sınırlarını aştı, tüm dünya tanımaya başladı.” diye konuştu.Yorum Ekle

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir