BMW’nin En Büyük Motoru

by ugur33
8 ay ago
129 Views

En Uygun Motosiklet Kasko Fiyatları

2020 BMW Konsept R18 / 2: BİR MOTOR, İKİ KARAKTER.

Büyük boksör motorun eskimiş ve esinlenilen bir versiyonu olan BMW Motorrad Concept R 18, BMW Group tarafından yaz başlarında Como Gölü’ndeki Villa d’Este’deki Concorso d’Eleganza‘da tanıtıldı. Altı ay sonra, dünyanın en büyük motosiklet fuarında – Milan’daki EICMA – BMW Motorrad şimdi büyük bir boksör motorunsan ilham alan ikinci sansasyonel konsept motosikletini sunuyor: BMW Motorrad Concept R 18/2 (“Slash Two”). Konsept R 18’in karşıtı olan stilistik bir özellik: kenarları biraz daha sert olan performans çekiciliğine sahip modern, dinamik bir özel kruvazör.

Bu nedenle, BMW Motorrad Concept R 18/2, Miras aldığı konseptin temel mimarisinde bulunan esneklik ve geniş kapsamlı kişiselleştirme seçeneklerinin etkileyici bir örneğini sunmaktadır.

“Klasik, zarif BMW Motorrad Concept R 18‘in aksine, Concept R 18/2 modern bir özel konsept oluşturmak için büyük boksör motorunu ve çerçevesini kullanıyor. R 18/2 Kavramı benzersiz şekilde benziyor. BMW Motorrad‘ın geçmişinden ve gelecekten gelen unsurları birleştirdi: “Aktif sürüş için tasarlanmış oldukça dinamik bir motosiklet. Aynı zamanda, Concept R 18/2 aynı omurgayı kullanarak gerçekleştirebileceğimiz karakteristik özellikleri ve müşteri hayallerini yansıtıyor ”diye açıklıyor. BMW Motorrad Tasarım Şefi Edgar Heinrich.

2020 BMW Big Boxer 1800: TÜM ZAMANIN EN BÜYÜĞÜ

Öncesindeki diğer tüm BMW motosikletlerden daha fazlasını sunan Concept R 18, ünlü BMW Motorrad klasikleri özünü oluşturup modern çağa, özellikle biçim açısından çevirirken, aynı zamanda hacimli bir üretime doğru yönleniyor. Yakın gelecekte BMW Motorrad Heritage deneyim dünyasını zenginleştirecek bir motosiklet: BMW R 18.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments