BMW CE-04-P Polis Versiyonları

BMW CE-04-P Polis Versiyonları

BMW CE-04-P Polis Versiyonları

BMW Motorrad, uzun süredir özel olarak donatılmış motosikletleri yangından korunma ve kolluk kuvvetleri devriyelerinin kullanımına sunuyor ve 2022’deki en son modelleri de farklı değil. Almanya’nın Hannover kentindeki Alman itfaiye derneklerinin ev sahipliği yaptığı altı günlük bir etkinlik olan Interschutz 2022’ye sunuluyor. Interschutz, 20-25 Haziran 2022 tarihleri ​​arasında bölgenin her yerinden itfaiyecileri bir araya getirecek ve birçoğu yeni BMW CE-04-P ve F 850 ​​GS-P’yi yakından ve şahsen görecek. 

Normal CE-04’te olduğu gibi, CE-04-P’deki yan eşya bölmesi aydınlatması var, böylece eşyalarınızı yerleştirirken veya alırken kolayca görebilirsiniz. Programlanabilir kontrollere sahip fonksiyonel panolar, filoların CE-04-P‘lerini ihtiyaçlarına göre daha da uyarlamasını kolaylaştırır.

Ek olarak, elektrikli scoot, LED flaşörlerin yanı sıra tamamen kontrol edilebilen teleskopik, 360 derecelik işaretçi flaş ışığı ile birlikte gelir. Diğer kullanışlı özellikler arasında su geçirmez bir üst kutu, arkada birden çok dilde mesajlar gösterebilen programlanabilir bir LED ekran, uzun bir ön cam ve çevredeki diğerlerini varlığınıza karşı uyarmak için öndeki uyarı lambaları dahil olmak üzere her tarafta LED aydınlatma yer alıyor. 

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başka Yazı Yok

0
Would love your thoughts, please comment.x

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol