Bin Motosikletli Çanakkale’de Buluşacak

by motosiklet
3 sene ago
221 Views

En Uygun Motosiklet Kasko Fiyatları

“2. Uluslararası Çanakkale Motosiklet Festivali” Çanakkale Belediyesi’nin ana sponsorluğunda 9-13 Ağustos tarihleri arasında yapılan “Uluslararası Troia Festivali” kapsamında gerçekleştirilecek.

9-13 Ağustos 2017 tarihleri arasında Troas Motosiklet Grubu ev sahipliğinde düzenlenecek olan “2. Uluslararası Çanakkale Motosiklet Festivali”nin Çanakkale Güzelyalı Çamlık Park Alanında gerçekleştirileceğini belirten yetkililer, “Motosiklet Festivali etkinliğimiz 9 Ağustos 2017 tarihinde katılımcılarımızın ve misafirlerimizin festivalimizin gerçekleştirileceği Güzelyalı Çamlık Park alanında kabul edilmeleri ile başlayacak.

Festival alanına girişte katılımcılarımızdan ve misafirlerimizden festivale katılım, giriş ücreti ile çadır konaklama alanında herhangi bir ücret alınmayacak. Konaklama tercihlerini Otel, Motel, Pansiyon, Tesis gibi konaklama alternatifleri ile düşünen katılımcılarımız ve misafirlerimiz Güzelyalı bölgesinde bulunan alternatifleri değerlendirebilecekler.

Türkiye’nin dört bir yanı ile Balkanlar, Avustralya ve bunun dışında birçok ülkeden bine yakın motosikletlinin katılacağı festivalimizde şehiriçindeki turumuzun ardından Troia Antik Kenti ve Gelibolu Yarımadası gezilerimiz de olacak. Bunun dışında ünlü Motosiklet Sanatçısı İlker Kül çanakkale’de fotoğraf sergisini açacak.

Etkinliğimizde ayrıca katılımcılarımız ve misafirlerimiz Troia Festivali kapsamında Cumhuriyet Meydanında, Özgürlük Parkında, Kordonda, Çimenlik Kalesinde, Halk Bahçesinde Uluslararası ve Ulusal Sanatçıların, Yazarların katıldığı sergileri, söyleşileri, konserleri, etkinlikleri ve festival alanında gerçekleştirilecek konserleri, etkinlikleri de takip edebilecekler.

Motosiklet Festivali kapsamında yapacağımız etkinliğimiz 13 Ağustos 2017 tarihinde katılımcılarımızın kamp alanından ayrılmaları ile sona erecek” dedi.

(HABER : Ayhan ÖNCÜ/ÇANAKKALE)

Kaynak: http://www.canakkaletravel.com/haber/bin-motosikletli-canakkalede-bulusacak.html

0 0 vote
Article Rating
Etiketler: , ,
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments