satılık motosikletler

Bianchi, şehir, gezi ve dağ e-bisikletleriyle yeni elektrikli bisiklet ailesini piyasaya sürdü

Bianchi, şehir, gezi ve dağ e-bisikletleriyle yeni elektrikli bisiklet ailesini piyasaya sürdü.

İtalyan bisiklet üreticisi Bianchi, E-Omnia ailesinin bir parçası olarak yeni bir elektrikli bisiklet serisini tanıttı. Yeni e-bisikletler, hem karayolu hem de arazi sürüşleri dahil olmak üzere çok çeşitli sürüş stillerini kapsıyor.

Üç yeni e-bisiklet, toplam sekiz yeni modelden oluşuyor.

E-Omnia ailesindeki yeni model serileri şunları içerir:

  • C-Tipi : Şehir
  • T-Tipi : Touring (erkek ve kadın versiyonları ve tam süspansiyon modeli FT-Tipi dahil)
  • X-Type : Mountain (tam süspansiyon modeli FX-Type dahil)

Bianchi_E-omnia_CType_B

E-Omnia ailesi , son Eurobike ticaret fuarında gördüğümüz amiral gemisi Bianchi E-SUV tam karbon elektrikli dağ bisikleti de dahil olmak üzere önceki E-SUV serisini takip ediyor .

Yeni e-bisiklet ailesinin yanı sıra Bianchi, yeni bir 3D çevrimiçi yapılandırıcıyı da duyuruyor.

E-Omnia ailesi, 85 Nm tork üreten ve% 340’a kadar sürücü desteği sağlayan Bosch Performance CX motor tarafından desteklenmektedir.

Sürücüler 500 Wh veya 625 Wh pil paketi arasından seçim yapabilir veya hatta menzillerini iki katına çıkarmak için çift pilleri tercih edebilir.

Bianchi’ye göre, güvenlik için yerleşik 40 lüks aydınlatma 100 metreye (330 fit) kadar bir görüş aralığı sağlayabilir ve 500 metreye (1.640 fit) kadar aydınlatma görülebilir.

E-Omnia C-Tipi, kentsel açıdan optimize edilmiş bir hattır ve nihai kullanım için hem yerleşik bir arka raf hem de geçişli çerçeve sunar. C-Tipi 3.320 Euro’dan başlar (yaklaşık 4.025 ABD Doları).

E-Omnia T-Type, sokak ve patika sürüşü arasındaki çizgiyi bulanıklaştırmak için tasarlanmış tam süspansiyonlu bir gezi motosikletidir. T Tipi, 3.370 Euro’dan başlar (yaklaşık 4.085 ABD Doları).

E-Omnia FT-Tipi, tam süspansiyonlu elektrikli bisikletlerde nadiren gördüğümüz bir seçenek olan entegre bir arka rafı korurken turne modeline arka süspansiyonu ekler . FT-Type’daki arka süspansiyon, bu modelin 4.900 € ‘dan (yaklaşık olarak 5.940 ABD Doları) başlamasıyla fiyata önemli ölçüde katkıda bulunuyor.

E-Omnia X-Type ve FX-Type, sırasıyla serideki sert kuyruk ve tam süspansiyonlu elektrikli dağ bisikletlerini temsil ediyor.

Çamurluklar baş merkeze, çatalın tepesine, aşağı merkezin altına ve koltuğun arkasına entegre edilmiştir. FX-Tipi ayrıca zincir hasarını veya gürültüyü önlemek için asimetrik bir salınım koluna sahip.

X-Type ve FX-Type sırasıyla 3.450 € (yaklaşık 4.185 ABD Doları) ve 4.800 € ‘dan (yaklaşık 5.820 ABD Doları) başlar.

Bianchi E-Omnia X-Type (sol) ve FX-Type (sağ) elektrikli dağ bisikletleri

Yorum Ekle

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir