Ariel Rider, Çift pilli 3.000W AWD çift süspansiyonlu elektrikli motosikleti piyasaya sürdü | Motosiklet Sitesi

by motosiklet
2 ay ago
63 Views

Ariel Rider, basit katlanır e-bisikletlerden kargo e-bisikletlerine ve dağ e-bisikletlerine kadar geniş bir elektrikli bisiklet yelpazesine sahip. Ancak en popüler modellerinden bazıları moped tarzı e-bisikletlerdi ve şimdi şirket yeni Ariel Rider Grizzly elektrikli mopedini serisine ekledi.

Grizzly, ADV macera tarzı bir elektrikli motosiklet olarak piyasaya sürüldü. Birçok yönden, şirketin efsanevi çift motorlu Ariel Rider D-Serisi’ne göre iyi bir gelişmedir.

İncelendiğinde, arka süspansiyon güçlenmiş, ön süspansiyon çatalını güçlendirmiş ve daha fazla pil kapasitesi sunmak gibi iyileştirmeler yapılmış görülüyor.

Güçlü Grizzly, her biri 1.500W’lık en yüksek güç üreten 750W’lık motora sarılmış bir çift 20’lik lastiğin üzerine oturtulmuştur. Bu, burada 3 kW’lık en yüksek dereceli elektrikli bir moped’e baktığınız anlamına geliyor.

Bu motorlar, standart dişli motorlu e-bisikletlerin çoğunda bulunan tipik naylon dişliler yerine Ariel Riders’ın kendi patentli metal takviyeli dişlileriyle de özel olarak tasarlanmıştır.

Metal takviye, motorları daha verilmi yapar, ancak aynı zamanda Ariel Rider‘ın aşırı gücünü ancak dengeler.

Ariel Rider, Grizzly’nin 33 mil / saate (53 km / sa) kadar hızlandığını belirtmişler. Grizzly’nin D-Serisi’nin performansını geçmese bile eşleşebiliyor. Ariel Rider’ın e-bisikletlerinin çoğu, fabrikada monte edilmiş 20 mph (32 km / s) hız sınırlayıcısıyla gönderilir ve hız sınırının ne zaman, nerede durduracağı tamamen kendine bağlıdır.

Gidona monteli bir anahtar, sürücülerin önden çekişli, arkadan çekişli veya AWD ile çekişi kontrol etmesini sağlar.

Ön çatal, D-Sınıfındakinin güncellenmiş bir versiyonudur ve arka artık çift coilover şoka sahiptir.

Akü voltajı 48V’den 52V’ye (yaklaşık% 7 güç / hız artışı sağlayan) yükseltildi ve çerçeveye ikinci bir pil eklendi. Koltuğun altındaki 52V 17.5 Ah akü ile aşağı kanaldaki 52V 14Ah akü arasında, bisiklet 1.600 watt-saatin üzerinde kapasiteye sahiptir.

Şirkete göre bu, 60 mil (100 km) menzile kadar yeterli bir kapasite sunuyor. Fazla dağ, bayır çıarsanız bu ylun kısalacağını eklemek isterim.

Hidrolik disk frenler ve tırmanış lastikleri, süspansiyon tasarımının gerçekten işe yarayacağı yer olan patikaları, şehirdışı yolları geçmek için bol miktarda güvenli tutuş sağlar.

Şimdilik 2800$ olarak görünüyor ama bu Cuma indirimlerindeki fiyatı. Aslında 3300$ gibi bir fiyata sahip. Ülkemize gelir mi, sanmam gelmez, ama alibaba.com gibi sitelerden alırsanız kargo masrafı yaklaşık 125$, vergisi ise 300$ civarında çıkabilir. Yakın versiyonları var mı? Evet benzeyenler var ama aynı gücü sunmuyor.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

En Uygun Motosiklet Kasko Fiyatları