Aliexpress’ten uygun fiyatlı 5 spor motor montu

0
223

Bir çoğumuzun alışveriş yaptığı aliexpress motosiklet montları konusunda bir çok seçenek sunuyor. Sentetik deri, spandex ve özel kumaş olan spor kıyafetlerden özelliklerine göre beğendiğimiz 5 tanesini seçerek bilgi olması açısından paylaşıyoruz.

Duhan D089

İçinde astar rüzgar koruma işlevini görüyor. Spandex ve nayon karışını, yani süper ir koruma özelliği yok fakat dirsek, omuz ve sırt korumaları var. Koruyucuları çıkıyor. Şehiriçinde de bir yere giderken giyilebilir. Şu anda fiyatı 382 tl’ye geliyor.

Aliexpress linki buradan

RENK: Siyah/Kırmızı/Mavi

içinden çıkanlar
1 x Motosiklet Yarış Ceket
1 x Çıkarılabilir Pamuk Astar
5 x Çıkarılabilir Koruyucular

-2

Korumaları CE onaylı değil, yani bilgi olarak paylaşılmamış. Siz daha sağlıklı olması için tech90 korumalarla değiştirebilirsiniz.

 

Duhan D020

Spor yarış montları için alternatif ve uygun fiyatlı. Fiyatı 285 tl, Sonbahar ve kış kullanımına daha uygun bir model olan D020 ise hem rüzgar hem yağmur geçirmez olarak üretilmiş, yani Sentetik deri, polyester, omuz, dirsek ve sırt korumaları var. Kolunuza göre ayarlanıyor.

d-020_03

Bel sıkıştırma için cırt cırt bantları var. Bobber, Cafe Racer, Tracker, Brat Stili, Scrambler motorlara duruş bakımında çok yakışacaktır.

d-020_11

Kadın kullanıcılar içinde boyutları sitede var.

Aliexpress linki burada

PU Motosiklet Ceket

Gün içinde motosikletinizden indiğinizde de kullanmak için daha deri görünümlü ama korumalarından ödün vermeyen bir mont. Omuz, dirsek ve sırt korumaları var. Fiyatı gönderimi ile 367 tl’ye geliyor. Kış kullanımı için içinize termal bir içlik alın. Sonbahar ve ilkbaharda rahatlıkla kullanılır. Kışın üşütebilir. Yazın sıcak basabilir. Bilek ve ön kısımda fermuarı var. Ayrıca bilek yerlerinde çır çıt ile bağlama yapılmış.

Aliexpress linki burada

Duhan DH-185, D-017

DUHAN-185+017_01

Polyester ve naylon olan ceket, spor sürüşlere özel üretilmiş. Korumaları omuz, dirsek ve sırtta var ve CE onaylı. Yaz ve bahar aylarında kullanılabilir. Kışlık değildir. Kış sürücüsü değilseniz alın. Nefes alır özellikte yapılmış. Kadın kullanıcılara uymayacaktır. Yapı olarak göğüs bölgesi genişlemeye uygun değil.

aeProduct.getSubject()

Alt pantolon ile alındığında 584 tl’ye geliyor ama yanılmamak için alırken sepeti kontrol edin ve üeticisi ile temasa geçin.

Aliexpress linki burada

Duhan D-103

Üstü yazılı spor montlardan hoşlananlar için, Duhan montu, tamamen yaz ve bahar ayları için yapılmış, korumaları onaylı bir mont’tur. Kol ayarlamaları, bilek ve bel ayarlamaları vardır. Önde 4 cebe sahiptir. Polyester ve naylon karışımından üretilmiştir. Hava alır deliklere sahip bir dış kumaşı vardır. Kışlık değildir.

Fiyatı ise 508 tl’ye geliyor.

Aliexpress linki burada

Daha yarış montu görünümlü bir mont almak isterseniz aşağıdaki linklere bakın.

DUHAN GP REPSOL

aeProduct.getSubject()

Daha fazla bilgi için aşağıdaki yorumlardan soru sorabilirsiniz.

41

 

Facebook Yorumları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here