40.000 TL – 50.000 TL bütçeye göre motosiklet önerileri

motosiklet önerileri kawasaki

40.000 TL – 50.000 TL bütçeye göre motosiklet önerileri bulabileceğiniz çılgın makinalar kategorisine giren

Suzuki GSX-R 1000
Suzuki GSX-R 1000

Suzuki GSX-R 1000, Super sport modelleri içerisinde sizi verdiğiniz ücrete pişman etmeyecek makinelerden biri. 4 silindirli ve manuel vitesli olması ile birlikte piyasada nadir rastlanan bu karizma abidesi makinadan yana pişmanlık yaşayanların sayısı oldukça az. 2. el motosiklet fiyatları yaz veya kış değişebiliyor.

Kawasaki GTR1400
Kawasaki GTR1400

Kawasaki GTR 1400 ise Sport Touring modelleri içerisinde elektronik ayarlanabilir cama, ön yüzden gelen havanın gösterge paneli bölümüne girmesini sağlayarak kullanıcı üzerindeki yükü azaltan giriş kanalı bulunuyor Ayrıca üzerinde bulunan yakıt ekonomisi yardım düğmesi, beyni sürüşün dışında yakıt ekonomisine öncelik sağlayan yakıt haritası oluşturuyor. Hani bir yerde çok güzel bir yemek yersiniz de tadı damağınızda kalır ya işte o duyguyu 1200 GS için düşünebilirsiniz. 

BMW R 1200 GS Enduro
BMW R 1200 GS Enduro

BMW R 1200 GS Enduro – Off road tarzı sevenler için önereceğimiz motosikletler arasında bulunan çılgın bir duruş ve karizmaya sahip motosiklet. Yol tutuş ve manevra kabiliyeti üst düzey bu motosikleti kaliteli sürüş keyfi için aldığınızın farkına varacaksınız.

Suzuki  GSX-R 1300 Hayabusa
Suzuki  GSX-R 1300 Hayabusa

Suzuki  GSX-R 1300 Hayabusa, bu gezegendeki iki tekerlekli götürgeçlerin en hızlısı desek doğru olmaz mı? Super sport modelleri içerisinde vitrinde reklam yapılabilecek bu karizma delisi çılgın makinenin hayranları ve hastaları da hayli fazla. Yaklaşık 3 saniyede 100 km hıza çıkıp da adeta nirvanaya ulaşabilen bu teknoloji dâhisi, adeta orgazmdan daha büyük bir duyguyu insanlara yaşatabilen tekno yapısı kullanıcısını çıldırtıyor.

Subscribe
Bildir
3 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

Bizi haberdar edin lütfen, emailimiz sizde var. 5000 – 10000 bin tl butceye görede yapın.

Harika olmuş, yazı için teşekkürler

Herkesin bir tarzı var

Başka Yazı Yok

3
0
Would love your thoughts, please comment.x

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol