3000 motorcu festivale katıldı | Motosiklet Sitesi

by motosiklet
4 sene ago
326 Views

1. Kocaeli Motosiklet Festivali artıları fazla, eksileri çok az olan 3000 motorcu’nun katıldığı bir şölene dönüştü. Festivale ilk gelenler şanlı bilet numaraları ile hediyelerden kazanma fırsatı buldular. Kocaeli Kerpe Ömerağzı Piknik alanında Deniz ve doğa’nın kucağında yapılan festivalde ilk gün 1500 motorcu, ikinci gün 1500 motorcu’nun daha katılımıyla 3000 kişiye ulaşan kitle eğlence’nin ve beraberliğin farkındalığını yaşadı.

Bizzat katıdığımız festivalde renkli görüntüler vardı. Geleceğin en iyi festivallerinden birisi olmaya aday 1. Kocaeli Motosiklet festivali’nin tasarlayanları olan Komoto ve destekçilerine teşekkürler ederiz. Türk Chopper klübü, Motosiklet Kullanıcıları Grubu, TR Riders, Motorize Arama Kurtarma gibi motosiklet tutkunu grupların katılımıyla gerçekleşti. Ufak aksilikler ise olmadı değil. Ateş üzerinden atlarkan ters şekilde düşen Mevlut Kolay, Paramotor yaparken ters rüzgar yüzünden denize düşen paraşütçü gibi aksilikler yaşandı. Fakat şimdiye kadar görülmüş en çok motorcu’nun katıldığı festivallerden biriydi.

Katılan müzik grupları ise Kurtalan ekspres, Karambol, Flört ve Retrobüs katılımcılara güzel şarkıları ile müzik ziyafeti verdi.

Yorum Ekle
Etiketler: , , , ,

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Uygun Motosiklet Kasko Fiyatları