2022 XMAX 250 Tech MAX

2022 XMAX 250 Tech MAX

2022 XMAX 250 Tech MAX

Tech MAX özelliklerine özel bir sele, alüminyum ayaklıklar, havalı grafikler ve bir krom hız halkası dahildir. Ayrıca bu benzersiz paket, şık bir Tech Kamo renk seçeneği ve mat arka farlarla tamamlanır.

Çift LED’li farları, aerodinamik gövdesi ve bumerang tipi yan motifleri, tam olarak saf bir MAX’i temsil ediyor. Güçlü ve ekonomik bir 250cc motordan güç alan ve motosiklet türü çatallar ve üstün elektroniklerle donatılmış XMAX 250 Tech MAX, devrim niteliğindeki dinamikleri ve benzersiz göze çarpıcılığı simgeliyor.

2022 XMAX 250 Tech MAX

Daha sportif, daha ince ve daha akıllı 8. nesil TMAX ve TMAX Tech MAX, üst düzey tam otomatik sürüş deneyimi sunmak üzere geliştirildi.

XMAX 250 Tech MAX

Seçkin XMAX 250 Tech MAX, efsanevi TMAX’ten yola çıkılarak geliştirildi. Sınıfının en etkileyici scooter’larından biri olması pek şaşırtıcı değil. Bu özel sürümün gerçekten benzersiz özellikleriyle, yollarda kesinlikle göze çarpacaksınız.
2022 XMAX 250 Tech MAX

Güçlü ve Verimli 250 CC Motor

Yamaha’nın gelişmiş Blue Core teknolojisi, daha az yakıt kullanarak daha çok güç üretilmesini sağlar. XMAX 250 Tech MAX motoru, optimize edilmiş valf profilleri, kompakt yanma odası ve idealleştirilmiş zamanlama özelliklere sahiptir. Güç kayıplarını azaltan ve verimliliği artıran bu önlemler, bu sıvı-soğutmalı 300cc motorla size daha iyi bir performans ve daha düşük yakıt faturaları sunar.
2022 XMAX 250 Tech MAX

Teknik Özellikler & Detaylar
En akıllıca ve en seçkin çözümü arıyorsanız, XMAX 250 Tech MAX hem mantığınıza hem de kalbinize hitap edecektir. Bu scooter’ın göze çarpan benzersizliğini bir kez hissettiğinizde geri dönüşünüz yok!

  • Yüksek denge için motosiklet tarzı çatallar
  • 15 inç ön jant ve 14 inç arka jant
  • Ön ve arkada disk frenleri, standart donanım olarak ABS
  • Özel çift sele ve deri iç pedler
  • Alüminyum ayaklıklar, krom hız halkası ve daha fazlası
  • Çift LED’li farlar ve mat LED arka far
  • Anahtarsız ateşleme ve Çekiş kontrol sistemi
  • 2 kapalı kask için geniş sele altı saklama alanı
  • LCD göstergeler ve 12V priz
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başka Yazı Yok

0
Would love your thoughts, please comment.x

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol