Sadece küçük grafik değişiklikleri ile 2019 Kawasaki, Ninja 1000 tanıtıldı.

2019 Kawasaki Ninja 1000, 2018 modelinden ayrı olarak ayarlamak için grenaj grafiklerinde küçük değişiklikler yaptı. Uzun üç seviyeli ayarlanabilir ön cam ile geniş ön kaplama değişmeden kalmış. LED farlar da korunmuştur. Ancak, kısa huzmeli farlardaki yanal aydınlatma söz konusu olduğunda, 1.5 kat daha parlaktırlar. Uzun huzmeli farlardaki izdüşüm mesafesi de 1.4 kat artmış.

10000rpm’de 142PS, inline-four motor üreten 1043cc ve 7300rpm’de 111Nm tork ile güçlendirilmeye devam ediyor. Motor, 6 vitesli ve etkinleştirilmiş şanzıman ile eşleştirilmiştir.

Süspansiyon ayarı, kademesiz sıkıştırma, geri tepme sönümleme ve ön tarafta yay ön yükünün ayarlanabilme özelliğine sahip 41mm ters ön çatalları içerir; arkada ise kademesiz geri tepme sönümleme ve ayarlanabilir uzaktan yay ön yüklemesi ile gaz yüklü bir monoshock kullanılır.

blank

Yeni bağlantıya sahip revize edilmiş amortisörler, 5 mm aşağıya 815 mm’lik daha düşük bir koltuk yüksekliği. Frenleme, ön tarafta çift 300mm petal disk ve arkada 250mm petal disk ile standart olarak Kawasaki Intelligent Anti-lock Fren Sistemi (KIBS) ile yönetiliyor. Bu teknoloji, fren yaparken motosikletin ayağa kalkma eğilimine karşı koymaya yardımcı oluyor. Motosiklet ayrıca Kawasaki Yönetim Fonksiyonu ve önceki sürümde de mevcut olan KTRC (çekiş ve tekerlekli kumanda dahil) özelliklerine de sahiptir. Daha fazla rahatlık için, debriyaj kolu artık beş yönlü ayarlanabilir ve koltuklar daha fazla konfor için yeniden tasarlandı. Sönümlü alt kısım, titreşimleri de azaltmaya yardımcı olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir