2018 Kawasaki Z650, Yeni Renkler

Kawasaki’nin popüler orta ağırlık modelleri, yeni Ninja 650 ve Z650, 2018’de yeni renk ve grafik kaplamalarla büyük abilerine çok fazla benzediğini söyleyebiliriz.

Ninja 650 Tourer bunlardan biridir ve motor muhafazaları, jel tank pedi, diz yastıkları, yüksek ön cam ve montaj çerçeveleri ile tamamlanmış yumuşak görünüşlü bir avuç Kawasaki orijinal aksesuar ile birlikte geliyor.

Diğeri, füme ön cam, jel tank yastığı, renk ile eşleşen arka koltuk kılıfı ve torklu motorunun daha agresif şekilde ses çıkarması için bir Akrapovic egzozu ile gelen Ninja 650 Performansı sunar.

Çıplak (naked) 2018 Z650 ile devam eden bu model Metallic Spark Black’te satışa sunulacak. Ayrıca, Metalik Kıvılcım Siyahı ile birlikte yeni bir Metallic Matte Covert Green olan Metalik Kıvılcım Siyah versiyonu olan bir Candy Lime Green olacak.

Bu, jel tank yastığı, renk ile eşleşen koltuk kılıfı ve Akrapovic egzozuyla gelen Performans ayarıda mevcut olacak.

Kısa süre önce piyasaya sürülen Kawasaki Z650 ve Ninja 650 sırasıyla eski ER6-N ve ER6-F’yi değiştiriyor. En büyük değişiklik ise eski çevre tipinin yerini alan yeni kafes çelik çerçeve.

Her iki modele de güç sağlayan motor aynı sıvı soğutmalı 650 cc iki silindirli kabin 72 beygir gücüne sahipken, şimdi sadece Euro 4 emisyon düzenlemesi uyumluluğu ile geliyor. Alttan egzoz, eski modeller gibi korunmuştur ve Tokico frenleri ve muz şeklindeki salıncak kolunda değişiklik yoktur.

Her iki motosiklet, trafikte sürüş ve agresif vites geçirmelerine yardımcı olmak için standart ABS ve destekli bir debriyaj ile donatılmıştır.

Subscribe
Bildir
2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

Tebrikler

Yazılar iyi

Başka Yazı Yok

2
0
Would love your thoughts, please comment.x

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol