2018 BMW S1000RR

by motosiklet
3 sene ago
309 Views

En Uygun Motosiklet Kasko Fiyatları

Şimdi, bu yaz sonunda yepyeni bir S 1000 RR ‘ın, en son yinelemesine son bir göz atmanın tam zamanı geldi; elbette, üzerine diğer iki versiyona kıyasla pek çok yenilik geldi.

S 1000 RR, BMW Motorrad’ın modern süper motosiklet sınıfına giren, 179 beygir motoru, gelişmiş elektronik cihazları 2013 yılında tanıtılan HP4 varyantı hariç, yıllar boyunca hemen hemen aynı kaldı. Dinamik Süspansiyon Kontrolü (DDC) süspansiyon sistemi ve tekrar kalibre edilen ECU daha orta menzilli güç için ayarlandı.


Maalesef, HP4, yalnızca bir yıl boyunca sınırlı sayıda üretildi. Standart model, tüm sıvılarla 208 kg (458 lb) ağırlığındadır ve geri tepkimeyi azaltmak ve orta menzilli gücü arttırmak için krank, çift borulu egzozda 199 beygir gücü ve 113 Nm (83 lb-ft) güç artışıyla birlikte gelir. Dinamik Çekiş Kontrolü (DTC), ABS , üç sürüş modu (yağmur, spor, yarış) ve çok fonksiyonlu bir LCD gibi özellikler de var.

Dişli Kaydırma Yardımı, koşulları eşleştirmek için süspansiyon dinamiklerini sürekli değiştiren DDC’yi ve ısıtmalı tutamakları var. Çoğu insan için bu yeterli olur, ancak piyasaya göre Performans veya Yarış Paketi olarak bilinen ikinci paket Ride Modes Pro, cruise control ve ABS Pro ile birlikte gelir. Ayrı olarak dövme alüminyum jantlar ve ayrıca Akrapovic ve daha hafif olan HP’nin titanyum egzoz sistemini eklenebilir.


Yakıt tüketimi, bu modele dikkat çeken başka bir bölüm. Yakıt deposunun toplamı 17.5 litre (4.6 gal), BMW Motorrad ise motosikletin ortalama 6.7 lt / 100 km (35 mpg) olduğunu belirtiyor. Yaklaşık 250 km’lik (155 kilometre) karışık koşullarda (şehir, otoyol, geri dönüş yolları) ortalama yakıt tüketimine tercüme ederek 17 litrelik (4.5 gal) yakıt yakarken şaşırtıcı olduğu doğrudur.

0 0 vote
Article Rating
Etiketler:
Subscribe
Bildir
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Naked, kask ve mont önerisi verebilir misiniz