2017 Suzuki GSX-R1000R

1
887

Yeni 999.8cc sıvı soğutmalı DOHC sıralı dört silindirli motor, Değişken Vana Zamanlaması (VVT) sistemi, Ride-by-Wire Gaz Kelebeği Gövdeleri ve daha fazlası sayesinde orta menzilli düşük enerjiden ödün vermeksizin son derece yüksek üst düzey güç üretir.

Bir Atalet Ölçüm Birimi (IMU), S-DMS ayarlanabilir güç çıkışı ve Suzuki çekiş kontrolü ve diğer performans özellikleri gibi gelişmiş elektronikler yarış pisti ve sokak performansını artırır.

Yeni tasarım, çift yuvarlak tip alüminyum çerçeve, çeviklik kontrolü için optimize edilmiş sertlik ve viraj alırken yüksek seviyede kavrama ile% 10 daha hafif ve daha kompakttır.

GSX-R1000R EXCLUSIVE
Gelişmiş süspansiyon, yeni Motion Track ABS donanımlı BREMBO T-drive 320mm çift ön fren rotorlarını ve sıra dışı taşıma ve durdurma performansı için Monobloc 4 pistonlu kaliperleri birleştirmek için bir SHOWA Balance Free Fork ve Balance Free Arka Minder kullanıyor.

GSX-R1000R EXCLUSIVE
Aerodinamik karoser, şaşırtıcı bir üst hız kasası için yüksek miktarda emiş havası veren yeni, parlak bir LED far ve Suzuki Ram Air Direct (SRAD) kanalları barındırırken zarif ve şıktır. Karartılmış gösterge paneli ve GSX-R1000R logosu, başkalarına, bisikletinizin olağandışı bir şey olduğunu uyarıyor.

GELİŞMİŞ ELEKTRONİK ÖZELLİKLER
Yeni 32-bit İkili İşlemci Motoru Kontrol Modülü (ECM), Suzuki’nin geniş EFI bilgilerini Suzuki’nin yarış kazanan MotoGP programındaki zekâ ile harmanlıyor. GSX-R1000 biniciler aynı anda cilalı cadde görgü kurallarını kullanırken akran olmadan sportif bir performans elde edecekler.

MotoGP bilgisini kullanarak, Suzuki yeni GSX-R1000 üzerine bir Atalet Ölçüm Birimi (IMU) taktı. IMU, ECM’ye altı yönlü, üç eksenli hareket ve konum bilgisi sağlar; böylece, performansı etkileyen motor ve şasi bileşenleri için elektronik olarak anlık ayarlamalar yapılabilir.

Yeni Ride-by-Wire elektronik gaz kelebekleri, binicinin elinin gaz kelebeği rotasyonuna ve IMU’nun etkisinde kaldığı elektroniklerdeki arıtma işlemine uyması için ECM tarafından tam olarak açılır. Sonuç, rölantiden kırmızı hattına güçlü, kesintisiz bir motor gücü iletimi.

IMU etkisine sahip yeni ve özel on modlu Hareketli Palet Çekiş Kontrol Sistemi (MT-TCS) *, binicilik yeteneği ve yüzey koşullarına uyacak müdahale miktarı ayarlamalarına izin vererek binicinin güvenini arttırır.

Yeni Motion Track Anti-lock Fren Sistemi, anti-lock frenleme (ABS) * ‘ya ilave kontrol getiren Suzuki’ye özgü. Geleneksel ABS sistemi gibi, Hareketli Fren Sistemi, mevcut çekiş için uygun miktarda frenleme kuvveti sağlar. IMU, arka tekerleğin aşırı frenleme kuvvetlerinden kaldırdığını tespit ettiğinde, ABS kontrol modülü, arka tekerlek kaldırmasını azaltmak için ön fren basıncını ayarlar. IMU, frenler kullanılırken motosikletin eğildiğini hissederse ABS ünitesi, iyi frenleme kuvveti ve lastik tutuşunu korumak için fren basıncını optimum bir miktara ayarlar.

Yeni LCD Çok Fonksiyonlu Gösterge Tablosu GSX-RR MotoGP çizgisinden esinlenmiştir. Bu panel binicinin takometre çubuğunu, hız göstergesinin rakamlarını ve diğer önemli operasyonel bilgileri kolayca görebileceği şekilde yerleştirilmiştir. Bu etkili ekran, GSX-R1000R’nin ileri elektroniklerine binen bir arayüz olduğundan kritik öneme sahiptir.

Üç modun yeni bir sürümü, Suzuki Sürüş Modu Seçicisi (S-DMS) sistemi biniciye, sürüş yeteneği ve koşullarına uyacak şekilde motorun güç çıkış seviyelerini seçmesini sağlar.

ECM, marş düğmesine bir an basarak otomatik olarak motoru 1,5 saniye (veya çalışmaya başlayana kadar) çalıştırdığından, Suzuki Kolay Kullanım Sistemi GSX-R1000R sürücüsünü çalıştırmayı basitleştirir. Şanzıman nötr konumdaysa, debriyaj kolunu çekmeye gerek yoktur. ECM, çalıştırıldıktan sonra, elektronik gaz kelebeği gövdelerini, motorun soğuk veya sıcak olmasına rağmen, tutarlı bir motor rölanti devri sürdürecek şekilde kontrol edecektir.

Yenilikçi Suzuki Low RPM Assist Sistemi, kalkışları yumuşatır ve biniciyi motosikleti durdurma şansını azaltır. Eğer gerekliyse, ECM, debriyaj serbest bırakıldığında daha yavaş bir başlangıç ​​için motor devrini hafifçe yükselterek, bir duraktan uzaklaşmak veya trafikte çok düşük hızlarda gezinmek daha kolay.

GSX-R1000R EXCLUSIVE
Yeni Suzuki Başlatma Kontrol Sistemi GSX-R1000R binicilerine motosikletlerini yarış başında fırlatırken rekabet avantajı sağlar. Bu sistem, gücü düzenleyerek binicinin debriyaj çalışmasına konsantre olmasını sağlar.

GSX-R1000R EXCLUSIVE
Yeni Suzuki Çift Yönlü Hızlı Geçiş Sistemi, GSX-R1000R yarışçılarının eskisinden daha hızlı kaymasını sağlar. Vites değişimlerinde ateşleme zamanlaması manevrası ve vites küçültme üzerinde elektronik gaz kelebeği karoseri manipülasyonu; Debriyajsız sürüş, daha hızlı ve daha tutarlı tur sürelerine yardımcı olur. GSX-R1000R EXCLUSIVE Yeni Suzuki Başlatma Kontrol Sistemi GSX-R1000R binicilerine motosikletlerini yarış başında fırlatırken rekabet avantajı sağlar. Bu sistem, gücü düzenleyerek binicinin debriyaj çalışmasına konsantre olmasını sağlar. GSX-R1000R EXCLUSIVE Yeni Suzuki Çift Yönlü Hızlı Geçiş Sistemi, GSX-R1000R yarışçılarının eskisinden daha hızlı kaymasını sağlar. Vites değişimlerinde ateşleme zamanlaması manevrası ve vites küçültme üzerinde elektronik gaz kelebeği karoseri manipülasyonu; Debriyajsız sürüş, daha hızlı ve daha tutarlı tur sürelerine yardımcı olur. GSX-R1000R EXCLUSIVE Yeni Suzuki Başlatma Kontrol Sistemi GSX-R1000R binicilerine motosikletlerini yarış başında fırlatırken rekabet avantajı sağlar. Bu sistem, gücü düzenleyerek binicinin debriyaj çalışmasına konsantre olmasını sağlar. GSX-R1000R EXCLUSIVE Yeni Suzuki Çift Yönlü Hızlı Geçiş Sistemi, GSX-R1000R yarışçılarının eskisinden daha hızlı kaymasını sağlar. Vites değişimlerinde ateşleme zamanlaması manevrası ve vites küçültme üzerinde elektronik gaz kelebeği karoseri manipülasyonu; Debriyajsız sürüş, daha hızlı ve daha tutarlı tur sürelerine yardımcı olur. Bu sistem, gücü düzenleyerek binicinin debriyaj çalışmasına konsantre olmasını sağlar. GSX-R1000R EXCLUSIVE Yeni Suzuki Çift Yönlü Hızlı Geçiş Sistemi, GSX-R1000R yarışçılarının eskisinden daha hızlı kaymasını sağlar. Vites değişimlerinde ateşleme zamanlaması manevrası ve vites küçültme üzerinde elektronik gaz kelebeği karoseri manipülasyonu; Debriyajsız sürüş, daha hızlı ve daha tutarlı tur sürelerine yardımcı olur. Bu sistem, gücü düzenleyerek binicinin debriyaj çalışmasına konsantre olmasını sağlar. GSX-R1000R EXCLUSIVE Yeni Suzuki Çift Yönlü Hızlı Geçiş Sistemi, GSX-R1000R yarışçılarının eskisinden daha hızlı kaymasını sağlar. Vites değişimlerinde ateşleme zamanlaması manevrası ve vites küçültme üzerinde elektronik gaz kelebeği karoseri manipülasyonu; Debriyajsız sürüş, daha hızlı ve daha tutarlı tur sürelerine yardımcı olur.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here