100 CC Motor Modelleri | Motosiklet Sitesi

by motosiklet
1 sene ago
641 Views

100 CC Motor Modelleri

100 CC motor, son derece düşük ve günlük kullanım için uygun olan motor türüdür. Günümüzde pek çok motosiklet markası 100 CC motor üreterek kişilerin beğenisine sunmaktadır. Bu doğrultuda sizler için tercih edebileceğiniz en iyi 100 cc motora sahip olan motosikletleri derledik. Gelin hep birlikte inceleyelim.

Cygnus X Yamaha

Motor sürmeye ilk başlayacak kişiler için uygun olan ve şehir içi kullanımı kolaylığı sağlayan bu motor 78,5cm sele yüksekliğine sahip. Kadın kullanıcılar tarafından yoğun bir ilgi görememektedir.

Typhoon 125 Piaggio

Bu motor modeli modeli 76,5 cm sele yüksekliğine sahiptir. Kadın sürücüler için sunulan model ise yüksek bir sele ile 7 litrelik bir depoya sahiptir. Son derece kullanışlı ve ergonomik bir yapıdadır. Üstelik son derece az miktarda benzin harcamaktadır.

Sprint 125 IGET ABS

Bu motor modeli klasik görüntüyü sevenler için son derece uygundur. Üstelik dayanıklılık bakımından da rakipleri arasından en iyilerindendir. Vespa ailesi bu motoru piyasaya sürerken hem klasik hem modern çizgide bir tasarım gerçekleştirmiştir. Yakıt ve performansı ile rakiplerinden iyi durumdadır.

GV 125 C Hyosung

GV 125 C Hyosung

Başlangıç motoru için son derece uygun bir model. Özellikle bu tarzı seven motosiklet tutkunları arasında klasik görüntüsü ile dikkatleri üzerine çekiyor. 71cm’lik bir sele yüksekliği mevcut.

X-MAX 125 IRON MAX

X-MAX 125 IRON MAX

100 cc’lik motorlar arasında dikkat çekici özelliklere sahip olan bu model en çok tercih edilen modeller arasındadır. 79cm sele yüksekliği nedeni ile kadın kullanıcılar tarafından tercih edilmiyor.

Phoenix 125 TVS

Phoenix 125 TVS

Bu motor, 100 cc motorlar arasından yoğun bir şekilde tercih edilen bir motor çeşididir. Kullanım kolaylığı ve şık görüntüsü ile görenleri kendine hayran bırakan bu motor türü hem kadınlar hem erkekler tarafından talep görmektedir.

Grom Honda

Küçük görüntüsü ile tüm dikkatleri üzerine çeken Grom Honda, kaliteli ve gücü ile de en çok tercih edilen motor çeşitleri arasında yer almaktadır. Adeta elektrikli bir motosikletmiş hissi veren Gron Honda; hava soğutmalı özelliği, 76cm sele yüksekliği ve 5,5 lt deposu ile tercih edilmeye devam ediyor.

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Uygun Motosiklet Kasko Fiyatları