Schuberth kask almak için 5 neden

1
1528
schubert-helmets
schubert-helmets

Schubert marka kasklar, çalışkanlığı ve disiplini ile ön planda olan Almanların işine verdiği önemin yansıması olarak nitelendirilen, sağlamlık ve sağlık seçeneğinin bir bütün olarak yansıdığı bir kask olarak nitelendirebiliriz. Dünya çağında bir karizması bulunan Schubert’leri birçok ünlü ismin kullanmasının yanısıra Formula-1 kullanıcılarının da 1 numaralı tercihi olmuştur.

Schuberth kask almak için 5 neden

1) Dünyada en çok kullanılan kalite kasklar içinde sıralanmış olan Schubert, en sessiz motosiklet kasklarını üreten marka olarak bilinmektedir.

2)  Yaklaşık 55 ülkede motosiklet tutkunlarının kullanması, güvenli bir sürüş deneyimini sizlere sunmasının yanında farklı modelleri ile de konforunuzu ön planda tutar.

3) Çenesi açılan, kapalı motosiklet kasklarının yanı sıra farklı renk ve seçeneklerdeki güneş vizörlü olan cama sahip modeller de bulundurması sağlığınıza verdiği önemin yansıması olarak gösteriliyor.

4) Schubert, S2, SR1 ve C3 Pro modelleri ile size sunmuş olduğu seçenekleri sayesinde istediğiniz kaska kolay ulaşmanıza olanak sunar.

5) Kalite, sağlık ve ergonominin bir bütün olarak sunulduğu önemli kaskların başında gelmesi, Schubert’in kalitesini ortaya koyuyor.

schuberth_s1-pro_detail2

schuberth_s1-pro_detail2 (1)

schuberth_s1-pro_detail2 (2)

schuberth_s1-pro_detail2 (3)

schuberth_s1-pro_detail2 (4)

schuberth_s1-pro_detail2 (5)

Facebook Yorumları

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here