Super Soco TS, 80 km menzil sunuyor

Gözalıcı tasarımı, ilham veren elektrik teknolojisi ve benzeri olmayan sürüş çizgisiyle karşınızda Super SOCO TS. Dünyaca ünlü mühendislik markalarıyla ortaklaşa gerçekleştirilen AR-GE çalışmalarının sonucu tasarlanan Super SOCO TS, performansında en ufak düşüş yaşamadan, kullanım koşullarına göre tek şarjla 80 km’ye varan mesafesiyle kendine hayran bıraktıracak.

blank

Sürükleyici Bir Tasarım
Alışılmış tarzın çok dışında yeni bir şeyler görmeye hazır mısınız?
İkonik tasarımına kişiselleştirme özgürlüğü sunan Super SOCO TS, zevkli detaylardan doğan bütünüyle şehrin ezberini bozmanız için tasarlandı.

blank

LED Farlar
Ekstra geniş açıya sahip enerji tasarruflu ön ve arka LED aydınlatma teknolojisiyle gece ve gündüz trafikte fark edilebilir olmak, retro tasarımıyla hem havalı hem de çok kolay.

blank

LCD Gösterge
Ortam ışığına göre ekran parlaklığını otomatik olarak düzenleyen, görüntü netliği yüksek su geçirmez gösterge.

blank

Taşınabilir Batarya
Yeni nesil batarya teknolojisi hafif ve kompakt boyutlarıyla ofiste, evde, kafede şarj özgürlüğü sunuyor. 6 saatlik şarj ile tam kapasiteye ulaşan Super SOCO TS, kullanım koşullarına göre 80 km’ye varan kesintisiz sürüş konforu ile yolunuz açık.

blank

BOSCH Motor
BOSCH’un uzun yıllar süren AR-GE çalışmaları sonucu geliştirdiği 17 inç elektrik motoru, Super SOCO TS’nin kalbini oluşturuyor. Disk fren sistemine kusursuz bir şekilde entegre olan motor ile rahat bir sürüşün tadına varacaksınız.

blank

Akıllı Cihazlarla İletişim
Akıllı cihazlarınızın Bluetooth özelliği ile Super SOCO TS’ye bağlanabilirsiniz. Bütün platformlardan ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama ile Super SOCO TS’nize ait tüm detayları anlık olarak görüntüleyebilir, sürüş detaylarınızı raporlayabilirsiniz.

blank

Şehrin Tadını Çıkar
Rahat bir sürüş için alçalıp, yükselebilen 2 kademeli sürüş pedalı ve yerden
yüksekliği kolayca ayarlayabileceğiniz süspansiyon. Super SOCO TS, spor ya da konforlu bir
sürüş için tüm ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde adapte olacak.

Super Soco TS Fiyat: 12.000 tl – Plaka, vergiler dahil 15.000 tl olarak fiyatlandırmışlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir