Super73-S1 elektrikli bisiklet en iyisi olmaya aday

by motosiklet
6 ay ago
104 Views

Yeni Super73m-S1 elektrikli motosiklet önümüzdeki ay piyasaya sürülecek, bu pek şaşılacak bir haber olarak görünmeyebilir ancak fiyatı sizi şaşırtabilir.

Super73-S1, şişman lastikli mini bisiklet tarzı bir çerçeve ve 40 km / s hıza sahip. Mevcut satış ve promosyonlara bağlı olarak genellikle 1.800 $ ile 2.200 $ arasında perakende satış yapıyor. Ama zamanla fiyatı inebilir.

Şirket ayrıca Super73-Z1 olarak bilinen daha uygun fiyatlı bir model sunuyor ve biraz daha sessizlik gibi özellikler sunuyor.

Super73-S1’in inceleme videosuna bir bakın.

Fark ettiyseniz, elektrikli moped tarzı e-bisikletler çok popüler hale geliyor. Son zamanlarda juiced Akrep, Rad Güç Bisikletler RadRunner tanıtıldı. Ayrıca Bird and Scoot gibi programları paylaşmak için kullanılan kendi moped tarzı e-bisikletlerini tanıtan şirketler var. Heck, bugünlerde Amazon’da dev 1 kWh pil, iki sürücü için oturma ve sadece 700 $’lık seçenek sunan ilginç seçenekler satıyor. Yani pazar kesinlikle ısınıyor. Bakalım daha neler göreceğiz. Bu arada birleştirme kitlerinden alıp kendi e-bisikletinizi yapabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir