Yüzüklerin efendisi dizisi izle

Soru – Cevap BölümüCategory: Konu DışıYüzüklerin efendisi dizisi izle
motosiklet Staff asked 2 sene ago

Yüzüklerin Efendisi dizi ne zaman çıkacak?
 

Yüzüklerin Efendisi dizisi 2 Eylül 2022 tarihinde yayınlanacak. Amazon Prime Video üzerinden hayranlarıyla buluşacak. SUPER BOWL’DA YAYINLANDI! Fragman daha önce de açıklandığı gibi Super Bowl esnasında paylaşıldı.

Duyuruya göre dizinin orijinal ismi The Lord of the Rings: The Rings of Power olacak. Ülkemizdeki ismi ise Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri olacak. Daha önce de açıklandığı gibi dizi evrendeki İkinci Çağ döneminde geçecek.
Konu detayları henüz açıklanmayan dizinin, izleyicileri Numenor Krallığı dönemine götüreceği biliniyor. Dunedain soyunun hikâyesinin anlatılacağı dizinin kadrosunda Robert Aramayo, Owain Arthur, Nazanin Boniadi, Tom Budge, Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova, Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Megan Richards, Dylan Smith, Charlie Vickers ve Daniel Weyman yer alacak. Yeni kadronun yanı sıra dizide az da olsa tanıdık bazı karakterlerin yer alabileceği de belirtildi. Bu karakterler arasında Sauron, Galadriel ve Elrond gibi isimler de yer alacak. 

1 Answers