Yamaha R25’ten başlangıç motoru olur mu?

Soru – Cevap BölümüCategory: SorularYamaha R25’ten başlangıç motoru olur mu?
Cem asked 3 sene ago

Ehliyetimi alıp yamaha’dan ve honda’ da başlangıc ve orta seviye sürüş eğitimi de aldıktan sonra R25 den başlangıç motoru olur mu?

5 Answers
motosiklet Staff answered 3 sene ago

Bizim gurupta bir arkadaş aynen şöyle yazmış, bende katılıyorum.
Araba deneyimin, ehliyetin yoksa trafik tecrüben yoksa ar25 alırsan ölürsün ben baştan bunu sana söyleyeyim ha ar25 ile başlayan herkes ölüyor mu tabii ki ölmüyor ama bu senin ölmeyeceğini anlamına gelmiyor. sen bakma bu forumlardaki sayfalardaki usta şoförüm muhabbetlerine usta şoförlük trafik okuma ile olur trafiği okumayı biliyorsan hangi kamil’in nerede ne yapacağını önceden size biliyorsan istersen binlik ile başla sıkıntı yok gazını frenine adam gibi ayarladığın sürece her türlü aleti kullanırsın. rossin in ayağını kırdığı barkın beyin canını verdiği camiada herkes usta motorcu.şunu da asla unutma harley davidson da hayatını kaybeden bir tane bile insan yok neden çünkü harleyciler motosikletini sakin kullanır yavaş kullanır keyfini ala ala kullanır.

FalezC answered 3 sene ago

Eğitim aldıktan sonra başlanabilir. Ama bu birazda hangi modeli alacağınla alakalı 2014-2017 model r25 lerin frenleri gidişine göre yetersiz kalıyor çoğu zaman duramıcam dedirtebiliyor. Bu olay yeni kasada çözüldü diye biliyorum ama yeni kasa kullanmadım. Yani demek istediğim kendi rahatlığın için absli bir model araştır. YouTube anifrenle teker kitleyip motoru yatıranlarla dolu bu dediğim r25 için çok kez gerçekleşmiştir. Etkili bir fren sistemi başlangıç motorunun olmazsa olmazıdır.

motosiklet Staff answered 3 sene ago

Bir grurup üyemiz şöyle demiş. Eğitim le işe başlama TEBRİK EDERIM. Eğitim alırsan ölünceye kadar değil, yaşlanınca ya kadar motor binersin. Eğitim alırsan her motoru sürersin değil R 25 istersen 600. Motor beyin bilek ilişkisi dir. Eğitim le yetenek kazanır , hayatta kalma yöntemlerini öğrenir, üstelik motordan çok daha fazla keyif almanı sağlar. 1500 km sonra otomatikleşirsin. Murat Denizhan i , Sedat Güven i tavsiye ederim. Çoklu kalabalığa girmeden seni harika yetiştirirler

Soalsan answered 3 sene ago

Yapmayın, etmeyin. Birçok firma 250cc motosikletleri başlangıç olarak piyasaya sürüyor. Mt25 te bunlardan biri. Bence eğitimli , dikkatli , kurallara uyarak binilen her motosiklet başlangıç olabilir. Ayrıca tebrikler, umarım bu kararını uygulamaya geçirebilirsin 

Uğur Tunay answered 3 sene ago

Yok olmaz arkadaş eğitim aldığın motor önemli, eşdeğer bir Motosiklet ile almadığın sürece o alete binme