WhatsApp yerine Dedi uygulaması | Motosiklet Sitesi

by
2 hafta ago
0 Views
Soru – Cevap BölümüCategory: İbretlik DurumlarWhatsApp yerine Dedi uygulaması
motosiklet Staff asked 2 hafta ago

Dedi uygulaması nedir?
WhatsApp’ın yeni gizlilik sözleşmesi milyonlarca kullanıcı tarafından tepki aldı. Zorunlu kılınan sözleşmeyi kabul etmeyen kullanıcılar, yeni uygulamalara yönelmeye başladı. Bu gelişmelerin ardından, Türk mühendislerinin geliştirdiği Dedi uygulaması ön plana çıkmaya başladı. Peki, Dedi uygulaması nedir, kimin? Dedi nasıl indirilir? Dedi uygulamasında uçtan uca şifreleme-koruma var mı? İşte Dedi uygulaması hakkında merak edilenler…
DEDİ UYGULAMASI KİMİN? Dedi uygulaması, Bilgi Teknolojileri ve İnternet Güvenliği Derneği (BTİDER) tarafından geliştirilmiştir.
DEDİ NASIL İNDİRİLİR? Dedi uygulaması, Google Play ve Apple Store uygulama marketlerinden indirilebiliyor.
BTİDER'nin WhatsApp Alternatifi Mesajlaşma Uygulaması: Dedi

2 Answers
Cml991 answered 2 hafta ago

dedi btk

  • Kaybolan mesajlar ile sohbet imkanı, 
  • Uçtan uca şifreleme ile güvenli mesajlaşma
  • GIF, konum, doküman gönderme 
  • Sesli mesajlaşma
  • Sesli ve 8 kişiye kadar videolu görüşme
  • Son görülme ve çevrim içi özelliği bulunmuyor

Bir mesajlaşma uygulamasından beklenen temel özellikleri karşılayan Dedi, standart kullanıcılar için ideal bir platform. Elbette global çaptaki rakiplerine göre eksikleri gözünüze çarpabilir. WhatsApp’a alışkanlığınız varsa Dedi’yi ilk kullandığınız dönemde zorlanabilirsiniz. Ancak tüm bunlara rağmen reklamsız, verilerin üçüncü taraflarla paylaşılmadığı bir sisteme kavuşmuş oluyorsunuz.

Halit1988 answered 2 hafta ago

lgilenenler için Telegram yerine Signal daha mantıklı gibi sanki , kurucusu WhatsApp programının kurucusu WhatsApp’ı Facebook yönetimine sattıktan sonra Signal uygulamasını yazıyor.
Resim

Your Answer

20 + 16 =