Ücretsiz WiFi internet Bulucu

Soru – Cevap BölümüÜcretsiz WiFi internet Bulucu
motosiklet Staff asked 9 ay ago

Ücretsiz WiFi internet Bulucu
Ücretsiz internet erişimi olan ücretsiz, açık veya uygun şekilde güvenli olmayan Wi-Fi ağlarını otomatik olarak bulun ve bağlayın.
Ekran Görüntüsü Resmi Ekran Görüntüsü Resmi Ekran Görüntüsü Resmi

Sadece bölgeyi dolaşın ve bu uygulamanın menzildeki ağları keşfetmesine izin verin. Ücretsiz internet bağlantısına sahip bir hotspot bulunduğunda ve sinyal seviyesi haritasının interneti en yüksek hızda kullanabilmeniz için size mükemmel bir yol göstereceği bildirilir.

Ağ analizleri ve testleri için algoritmaları sürekli iyileştirir ve optimize eder, yakınlarda ücretsiz bir Wi-Fi ağı varsa, hızlı bir şekilde bulacağınızı ve her yerde sınırsız internete bağlanacağınızı garanti ederiz.

Uygulama, herhangi bir akıllı telefon veya tablette yerleşik wifi tarayıcıdan çok daha fazlasını sunuyor. Gelişmiş açık sinyal analizi ve açık veya düşük güvenlikli erişim noktalarına bağlanma, cihazınızda arka planda çalışan bir wi-fi bulma işlemi için çok fazla işlemci gücü ve pil tüketir. Bu uygulama, açıkken sadece ücretsiz internet bağlantısı arıyor.

Kablosuz ağa bağlandıktan sonra internet bağlantı kalitesini ve gerçek internet hızını hızlı bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Profesyonel internet hız test cihazı, web sayfalarını tararken ve mevcut hotspot’u kullanarak dosya indirirken, gerçek anlamda aktarma oranını hesaplar ve gösterir.

Bu uygulama ile, bir hacker olmak gerekmez, uygulama bilgisayar ağları hakkında bir şey bilmeyen yeni başlayanlar için bile yararlı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Bağlayabileceğiniz dünya çapında milyonlarca açık erişim noktası var, hemen hemen her yerde bulabilirsiniz, belki de komşularınız bile kablosuz bağlantıya sahip değil.

Bu uygulama LTE veya 3G modem ve sınırlı veri aktarım planları olan telefonlar için tabletler için mükemmel bir seçimdir. Evden uzakta olduğunuzda çok faydalıdır. Yurt dışında olduğunuzda, dolaşım veri kullanım limitinizi kaydedebilirsiniz. Bu uygulamayı başlatın ve erişiminiz dahilinde açık bir wifi olup olmadığını kontrol edin, tamamen ücretsizdir!

1 Answers
motosiklet Staff answered 9 ay ago

WiFi Warden – Wi-Fi access sharing
Ekran Görüntüsü Resmi Ekran Görüntüsü Resmi
WiFi Warden bir hackleme aracı değildir. Bilgisayar korsanlığı yasa dışıdır.

Topluluğumuzun paylaştığı milyonlarca Wi-Fi şifresine ve hotspot’a ÜCRETSİZ erişim.
Telefon faturanızdan tasarruf edin. Artık hücresel veriler için çok fazla para harcamanıza gerek yok; WiFi Warden, çevrenizdeki en yakın paylaşılan Wi-Fi noktalarını bulmak için minimum mobil veri gerektirir. Bu şekilde bu ağlara bağlanabilir ve ücretsiz internetin tadını çıkarabilirsiniz!

Çevrenizde herhangi bir paylaşılan hotspot bulamazsanız endişelenmeyin. Topluma büyümesi için biraz zaman tanıyın. Zamanla, ücretsiz Wi-Fi İnternet bağlantıları almanıza yardımcı olmak için paylaşılan WiFi noktalarında artış gözlemleyeceksiniz.

WiFi Warden kullanarak şunları yapabilirsiniz:
 Başkalarının paylaştığı hotspot’lara bağlanın
 Etrafınızdaki en yakın WiFi’ye göre filtreleyin
 WiFi’nize kimin bağlı olduğunu görün
 İnternet bağlantı hızınızı test edin
 WiFi ağlarını analiz edin
 WPS kullanarak WiFi’a bağlanın
 WPS PIN’leri hesaplayın
 Güçlü parolalar oluşturun
 Kayıtlı WiFi parolalarını görüntüleyin (root gerektirir)
 Ağdaki bir aygıtın açık bağlantı noktalarını bulun
 Ve daha birçok özellik…

Cihazımı rootlamam gerekiyor mu?

Çoğu özellik root erişimine gerek duymamaktadır. Ancak:
 WPS kullanarak bağlanmak için telefonunuzun Android 9 veya daha yeni bir sürüme sahip olması gerekir, ancak Android 5 ve 8 arası bir versiyon kullanıyorsanız cihazınızı rootlamanız gerekmez.
 Bir erişim noktasının seri numarasını almak için: Tüm Android sürümlerinde root erişimine ihtiyacınız var.
 WPS kilidini kontrol etmek için: Tüm Android sürümlerinde root erişimine ihtiyacınız var.

Lütfen aklınızda bulundurun:

* WiFi Warden bir hackleme aracı değildir. Bilgisayar korsanlığı yasa dışıdır.
* Yeni bir bölgedeki paylaşılan en yakın hotspot’a ilk kez ulaşmak için internet bağlantınızın olması gerekir.
* WPS kullanarak bağlantı, tüm yönlendiricilerde çalışmaz. Nedeni WiFi Warden değil, yönlendiricidir! Bu durumlarda, WiFi’ye bağlanmak için lütfen şifreyi kullanın.
* WPS ile bağlanmak için AP, WPS’yi etkinleştirmiş olmalıdır. WPS’yi etkinleştiren erişim noktaları kırmızı renkte “WPS” ile işaretlenmiştir.
* Android 6 (Marshmallow)’dan beri, etrafınızdaki Wi-Fi ağlarını görüntülemek için konum izni vermek gerekir.
Daha fazla bilgi: https://developer.android.com/about/versions/marshmallow/android-6.0-changes.html#behavior-hardware-id
* Lütfen daha fazla WPS PIN’i eklememi istemeyin. Yeni WPS PIN’i bulursam, onu gelecek sürümlere koyacağım. Yönlendirici PIN’iniz uygulamada mevcut değilse, ürün etiketinize bakın.
* Kanal bant genişliğini görmek için Android 6’ya (Marshmallow) ve daha yüksek bir sürüme ihtiyacınız var.
* Boş PIN’i test etmek için root yöntemini kullanmak daha iyidir.
* Yönlendiriciye olan mesafe, bir Serbest uzay yol kaybı formülüne göre hesaplanır. Bu sayı yaklaşık değerlerdir.
* Uygulama içi satın almalar yalnızca reklamları kaldırmak içindir, Uygulama hiçbir şey satmaz. Tüm özellikler ücretsiz olarak kullanılabilir.
* Root’suz WPS PIN kullanarak bağlantı, bazı LG ve Huawei cihazlarında çalışmaz. Bu LG ve Huawei yazılımları ile ilgili bir sorundur, WiFi Warden’la alâkası yoktur.
* Bazı Samsung cihazları şifrelemeyi kullanabilir ve gerçek şifreleri gösteremez. Bunların şifresini nasıl çözeceğinizi bilmek istiyorsanız, lütfen internetteki bilgilere bakın veya bana ulaşın.
* Bu uygulamanın araçlarından bazıları (Özel WPS Bağlantısı) Test ve Eğitim amaçlı geliştirilmiştir. Kullanımdan dolayı oluşabilecek riskler size aittir. Bu uygulamanın geliştiricisi herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
* Yorum bırakmadan önce, uygulamanın nasıl çalıştığından emin olun.

Your Answer

3 + 14 =