Tiktok'un meme popo merkezine dönüşmesi

Soru – Cevap BölümüCategory: İbretlik DurumlarTiktok'un meme popo merkezine dönüşmesi
motosiklet Staff asked 2 hafta ago

Eleştirmiyorum yanlış anlaşılmasın, herşeyin alıcısı var modunu aktif kılan bünyeler z kuşağı diye nitelendirilen hatun kişilerin açıktan açığa yeri doldurulamaz, izlenmesi bitmez bir açma sevdasında olmasıdır. Sen ne yaparsan yap o beğeniyi bulamazsın ama sadece memeliler istedikleri beğeniye bir günde gelebilir. Sorun tiktok’un buna izin vermesidir. Yoksa bana ne, kim neresini göstermek isterse göstersin, umrumda olmaz. Hani sen neden o başlığı açtın birader derseniz, konunun rahatsızlık boyutune gelmesi ve çoluk şocuüunda aynı mekana giriş yaparak kullanmasıdır.

Anneler, babalar engelleyemez ama bu bir android, ios platformunda olmamalı, cinsellikten sitelere ceza kesen google, facebook gibi metaverse artistliği buna çözüm bulmaya yanaşmaması ve desteklemesi bence temel sorum. Apilikasyonlarının kapatılması, açılmamak üzere silinmesi gerekiyor.derim

2 Answers
Serhatik answered 2 hafta ago

Tiktok algoritması falan anlatacağım ama üşeniyorum. bir moka da yaramaz zaten bu kafalar değişmez. o pazara niye gider insan? meme alışverişine di mi? niye senin telefonunda bu pazar var aceba? benim ana sayfama ve keşfetime bolca suluboya, biraz lifestyle biraz da moda paylaşımları düşüyor mesela. Ama keşfette arada sırada görmüyor değilim. Bu bir sorun bence. neden keşfete memeli, popolular düşüyor ve engellenmiyor, buna katılıyorum.

TTarık answered 2 hafta ago

Olay basit alan ve verenler olur bu sistemlerde yükselişe geçene kadar memeli paylaşımlar desteklenir sonra durdururlar, ilk kez facebook’ta bu tarz şeyler vardı, şimdi yok olamazda yani yükseltmek için sosyal medya başta herşey mübah sonrası yasaklanıyor, aynı ikilem için dönüp durmak ve konuşmak bizlere düşüyor.

Your Answer

1 + 12 =