Soru – Cevap BölümüCategory: Geziler GuruplarLifan Discovery 150 cc Uzun yol
Malisan asked 3 ay ago

Lifan Discovery 150 cc Uzun yol
Toplam 2200 km yol yaparım. Nasıl gitmelimiyim, yanıma ne almalıyım ? Nasil gidersem sorun çıkmaz? nelere dikkat etmem gerek? Hava soğutmali motosiklet ve 15/50 castrol yağ koydular daha iyi olduğunu söylediler, yeni değişim ytaptım. Motorumun km’si 8330’da. 5300 km’de almıştım.

4 Answers
NadrTr answered 3 ay ago

Lifan glint 100 vardı, daha ufak olmasına rağmen güzel şekilde uzun yol yapılıyor. Sorun çıkartmadı, sende de çıkmaz. Lifan markası diğer Çinli markalara göre çok daha kaliteli 2 yıl önce 1300km yol yaptım iki günde, gideceğim yeri haritada ikiye böldüm, yanıma sadece gerekli şeyleri aldım. aşağıda liste var oradan bak, gereklileri al.

Uzun Yolculuklarda Yanınızda Bulundurmanız Gerekenlerden Bazıları

Orhuner answered 3 ay ago

Gazenfer answered 3 ay ago

İyi bayramlar arkadaşlar, motorum Lifan discovery 150 2018 model benim gösterge panelim kırıldı. Orjinali var fakat netten bulamadım, açıkçası Devir saati cabuk bozuluyor ve hızda net göstermiyor.
motoruma uygun farklı bir gösterge paneli takabilirmiyim, Dijital olsun istiyorum. böyle birsey mümkün mü? Çünkü bu göstergede vites 1-2-3-4-5 gösteriyor. farklı bir gösterge taksam sorun çıkartır mı? elektirik tesisatına…

Hasodrc answered 3 ay ago

Üniversal dijital gösterge tabloları internette mevcut ancak montaj için elektrik ve elektronikten iyi anlamak gerekir. Bir yıl kadar önce Cg modeller için üretilmiş bir montajı kolay olan dijital gösterge görmüştüm eğer devir göstergesi halatla çalışan tipse senin motora kolayca takılabilir. İyi bayramlar

Your Answer

1 + 4 =