iPad ve iphone şifresini unuttum nasıl kırabilirim

Soru – Cevap BölümüCategory: İbretlik DurumlariPad ve iphone şifresini unuttum nasıl kırabilirim
motosiklet Staff asked 3 sene ago

iPad ve iphone şifresini unuttum nasıl kırabilirim diyen kullanıcılar için basit ve anlaşılır bir yöntem sunacağız. Aşağıdaki işlem ile iPhone 4 , iphone 4s , iphone 5 , iphone 5s , iphone 6 ve ipad bütün modellerinde şifreleri kırabilirsiniz.

ipad ve iphone Şifre Kırma Nasıl Yapılır ?

Gerekli Program ve aparatlar

1. iTunes kurulu ve internet bağlantısı olan bir bilgisayar

2. Usb Kablo

Cihazımızı usb kablosu ile bilgisayarımıza takıyoruz ve itunes programını çalıştırıyoruz.

Telefon veya ipad’i açarken Power Butonuna ve Home butonuna basılı tutun

Kurtarma modunda başlamadan önce “Apple Mobile Device” DFU Mode driver yüklemesi başlayacaktır. Yükleme işlemi windows tarafından otomatik olarak tamamlanacaktır.

Yükleme tamamlandıktan sonra iTunes Ekranında “iTunes , kurtarma modunda bir ipad veya iphone buldu” şeklinde bir uyarı alacaksınız.

Tamam diyerek aşamaya devam ediyoruz.

iPhone , iPad kurtarma modu açıldıktan sonra aşağıdaki gibi “iPad’e Geri Yükle” veya “iPhone’a Geri Yükle” Seçeneğine tıklayın.

Tekrar bir pencere açılacaktır. Burada “Geri Yükle ve Güncelle” diyerek devam ediyoruz.

Sonraki aşamaya geçiş yaparak Lisans Koşullarını Kabul ediyoruz.

Yükleme işlemi başlamıştır.

Yükleme sırasında Aşağıdaki gibi bir ekranla karşılaşırsınız. Güncelleme sırasında yaklaşık 1 GB’lık dosya indirilerek güncelleme yapıldığı için işlem ortalama 20-30 Dk sürmektedir.

Son olarak cihazın ekranında yükleme işlemi başlayacaktır. işlem tamamlandıktan sonra “iPad’iniz , iPhone’nunuz fabrika ayarlarına döndürüldü ve yeniden başlıyor.” uyarısını göreceksiniz.

iPhone , ipad Kullanıma hazır. İşlem tamamlanmıştır.

Şifre sıfırlama, şifre kırma işlemlerinin yanı sıra , fabrika ayarlarına döndürme işlemlerinde’de bu yöntemi deneyebilirsiniz.

1 Answers
Nt250 answered 3 sene ago

tamam yani açıklamaymış, kırmak için bilgi istiyorlar sandım, nasıl olacağını biliyorum çok kolay. kırmaya gerek kalmıyor