İlk motorsiklet

by Uğur Karacasu
2 ay ago
0 Views
Uğur Karacasu asked 2 ay ago

Hayatımda hiç motorsiklet kullanmadım ve üniversite öğrencisiyim üniversiteye gitmek için vitesli 250 lik daelim roadwin 250 almayı düşünüyorum acaba kullanabilir miyim?

Gökhan replied 4 sene ago

Daelim eski modeller bence daha iyi, sanırım yeni 2016 yok

motosiklet Staff replied 2 ay ago

Tip olarak en güzel bana göre daelim kimisine görede diğerleri.Hyosung çift silindir daelim tek Calibreyi hatırlayamadım şimdi birsürü fark ve detay ortaya çıkıyor öle bi anda kesip atılabilecek birşey değil yani hakkınızda hayırlısı olsun umarım gönlünüze göre birşey alırsınız birde aklıma gelmişken son olarak bakım masrafları ve parça maliyetleri farklıdır elbette silindir farkı menşeisi vb gibi olaylardan dolayı.

10 Answers
motosiklet Staff answered 4 sene ago


 
soba borusu gibi egzozu olmasa daha iyiydi de 

Erhan answered 2 hafta ago

selamlar arkadaşlar ilk motosiklet olarak YBR 125 almayı düşünüyorum ve yolculuklar için arkasına bir ek olarak römork takmak istiyorum sizce YBR 125 e taksam makine kaldırır mı, sorun çıkartırmı, dengesini bozar mı, bu gibi soruların ve düşüncelerim var eğer sorun çıkartırsan hiç girmeyeceğim veya YBR den vazgeçeceğim onun yerine xmax scooter alabilirim eğer x-max scooter alırsam veya herhangi bir 250’lik düşünüyorum, Xmax’in bu modeli için öneri verebilir mi bir arkadaş ve bana söyleyebilir misiniz onun arkasına taksam nmax veya Xmax için sorun çıkartırmı, römork fiyatları ne kadar onlarıda bilen varsa benimle paylaşırsanız sevinirim hepinize, iyi sürüşler

Taner answered 2 hafta ago

selamlar Erhan YBR 125 için römork düşünme aynen düşündüğün gibi dengesini bozar ve sürüşünü çok etkiler x-max için uygun olabilir arka römork yaklaşık 1500 TL kadar ediyor, Facebook’ta motosiklet römork yaz veya Google’a motosiklet römork yaz çıkıyor onlar tek tekerlekli ve arkadan ya millere bağlanıyor ya da üstten çanta tarafına bağlanıyor xmax’e nasıl bağlanıyor bilmiyorum ama YBR125 motora uymayacağına eminim iyi sürüşler sana da

Nurullah answered 2 hafta ago

125 CC motor için başlangıç yapabileceğim başka motor önerisi var mı? İlk motosiklet önerilerini bekliyorum, saygılar

Levent answered 2 hafta ago

Motosiklet sürücülerine selam olsun, arkadaşlar ben 125 CC ile başladığımda YBR 125 2700 TL fiyattan satılıyordu o zaman almak bu kadar zor değildi şahsi fikrim şimdiden daha kolaydı ve kredi ile değil arkadaş desteği ile aldım. Kredi almak iyi fikir değil saldigin motoru kendinin gibi hissetmiyorsunuz.
İlk önerim YBR 125 olacaktır. İkinci önerim ise pcx 125 veya 150 olacaktır, ikiside sorunsuz ve yıllara meydan okuyacak Motosiklet modelleri, pişman etmez ve sürüşü çok keyif verecektir. Bu ikisi ile başlayın sonra dua edersiniz.
Şu an cb500f kullanıcısı oldum, zaman içinde çok değiştirdim ama cb500f vazgeçilmez bir yol makinasıdır. İyi günler

Your Answer

14 + 18 =