Dolar kuru değişimi

Soru – Cevap BölümüCategory: Konu DışıDolar kuru değişimi
motosiklet Staff asked 2 hafta ago

Şimdilik sakin sakin yükselmeye devam ediyor, ay başında 11 olur sonrası 12-13 tl diye devam eder. Yani sorun yok, herşey yolunda.

Orcunak replied 2 hafta ago

O zaman sorun nedir arkadaşlar. Sadece artık mont, kask, eldiven alamıyoruz. Fahiş-e fiyatlar artıyor ben motordan vazgeçmek üzereyim, martıya dönebilirim daha hesaplı geliyor. Ön grenajı sordum geçenlerde 4500 tl dedi adam zaten motorum 12,000 tl ediyor dedim, motor motoru kaç lira eder dedim, 7500 tl dedi. aman dikkat yağınız eksik kalmasın, yaptırmaya gücünüz yetmez.

motosiklet Staff replied 2 hafta ago

Hocam işin şakası yok bence dolar kuruna en iyi müdehale yerli üretim, konuşsakta üretim için ufak tefek girişimler var ama hala ufak tefek, döndükçe diğer firmalarda fiyat kıracaktır.

Hako replied 2 hafta ago

dolar böyle giderse edirneden öteye geçemeyiz

DevoHaso replied 2 hafta ago

İran azerbeycana git usta ora bizden ucuzdurr

Anisan replied 2 hafta ago

bende ilk tura başladığım da nerede kalacağım ne yerim korkusu vardı çadır yeri kiralamalarını arıyor yer var mı diye soruyordum sadece 3 gün böyle kaldım sonrasında yer yok dediler almadılar bi baktım ki nerede akşam orada çadır kurdum. maliyet bir anda 0 oldu, bence bu kadar hesaplama yapmana gerek yok. yola çıktığında yol nereye sen oraya her şehirde muhakkak ev yemeği yapan yerler buldum max 20-25 tl ile tıka basa doydum. kısacası düşünceler zevk almayı engelliyor. Avrupa turu içinde aynısı geçerli zevk al boşver hesabı.

Afet Yakar replied 2 hafta ago

Temmuzda yola çıktık ama kardeşimin motosikleti İzmir de şanzıman dağıtınca Türkiye turumuz yarım kaldı.Seneye bende bir yola arkadaşı bulursam Bursa çıkışlı sahillerden kıyı kıyı İskenderun’a kadar sonra Güneydoğu Anadolu Doğu anadolu Karadeniz Bursa olarak tahmini 6500 km lik tur yapacağım. Kimseyi bulamazsam da tek başıma çıkacağım.

4 Answers
Fatih answered 2 hafta ago

Selamlar Dolar kuru fazla değil bizlerin Allah’ı var sizin dolarınız hepiniz gelin… 🙂 🙂

Denikerli replied 2 hafta ago

Yettim gari, dolara tükürenler gurubu

Refik replied 2 hafta ago

Hayda birde tükürenler gurubu mu var. 🙂

motosiklet Staff replied 2 hafta ago

İyi geyik dönmüş millet

motosiklet Staff answered 2 hafta ago

Geçen ay başında 8,9 tl civarında seyrederken 9,85 aha oldu 10,25 sonrası fecaat, hiç motor değiştirememe ve giyim alamama, çözüm bulmaya çalışma yolu göründü.

motosiklet Staff answered 5 gün ago

DOlar kuru 12,45 tl görünüyor, artacak ama gidişat ay başında belli olut

motosiklet Staff answered 1 gün ago

Dolar şu an 13, 42 TL hayırlı olsun

motosiklet Staff replied 1 gün ago

2019’da ki 500 TL lik kask, 1340 tl oldu

Your Answer

1 + 4 =