MOTOSİKLET TUTKUNU BİR BABANIN OĞLUNA ÖĞÜDÜ…

Bir motosiklet grubuna mutlaka gir. Varsa kulüp yeleği, mutlaka giy ve gururla taşı.
O motosiklet grubunun içerisindeki bir kavgaya ise asla girme.Unutma ki insanın olduğu yerde sevgi de vardır, kavgada vardır. Toplumdan soyut yaşama, yolu paylaş. Ama kimliğini de kaybetme, yolunu şaşırma. Toplumun içinde ol, ama tek başına ayakta dur, sonuçta yol yalnız senin yolun unutma!

Herkesle konuştuğun gibi, her tip motora da bin, tutucu olma, “Chopper gitmiyor, dönmüyor” diyenleri takma, altındaki V motorun ritmiyle dans etmeden isyanın ruhunu anlayamazsın. Sıkı bir enduroyla off-road yapmadan doğaya fazla kavuşamazsın, hız göstergesinde bir kez olsun 299′ ları görmeden de.

Adrenalin seni ilk defa içki içmiş 15 yaşındaki kız gibi sarhoş eder durur.
Herkesi dinle ama hiç kimseye kulak asma!
Motosiklet türlerinin her biri farklı amaçlarla üretilmiştir, birini seçersen seç, ama hepsiyle barışık ol, hiçbirinin fanatiği olma.

Toplumdan soyut yaşama, yolu paylaş. Ama kimliğini de kaybetme, yolunu şaşırma. Toplumun içinde ol, ama tek başına ayakta dur, sonuçta yol yalnız senin yolun unutma.
Herkesi dinle ama hiç kimseye kulak asma.
Motosiklet türlerinin her biri farklı amaçlarla üretilmiştir, birini seçersen seç, ama hepsiyle barışık ol, hiç birinin fanatiği olma.

Kaynak. KdzKdz.Ereğli Yıldızları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir