DRD Motorbikes Eğitim Seminerlerleri devam ediyor. Namık Kutlu tarafından yapılacak olan ücretsiz seminerimizde yer almanız için sizleri 11 Kasım Cumartesi Günü DRD Motorbikes Ataşehir mağazamıza bekliyoruz.
Birçok insan motosiklet sürmenin çok eğlenceli olduğunu çünkü kendilerini çok özgür hissettiklerini söyler. Risklerin farkında olmak ve güvenliğinizi artırma yollarını bilmek, daha güvenli, keyifli ve tatmin edici bir sürüş kariyeri kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Avrupa birliğinde, sürücülere hem araba hem de motosiklet sürüş eğitimlerinin her türlü safhasında kişilik, beceriler, duygusal ve zihinsel durum gibi tüm insani faktörleri göz önünde bulundurmaları öğretilmektedir.
Teori bilgisi, sürücünün yol ve trafik koşullarını en iyi biçimde analiz etmesine ve güvenliğini arttıracak davranışları geliştirmesine yardımcı olur.

Araştırmalar, davranışın sürüş güvenliğini etkilediğini kanıtlamıştır. Sürüş güvenliği, motosiklet kullanıcısının kendisi için maksimum yarar sağlayacak davranışları, diğer yol kullanıcılarının olası hamlelerini göz önüne alarak belirlemesine dayanır. Uygun davranışları geliştirmek basit bir iş değildir. Burada sahip olmanız gereken iki beceri; olayları analiz edebilmek ve öngörüdür.

Farkındalığınızı arttırmak için Motosiklet Yol Sanatı kitabının temelini oluşturduğu, video ve slaytlardan oluşan Teori sunumumuza;

• Herkes katılabilir
• Sunum süresi 3 saattir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir