Forum

Efsane pala vefat etti  

  RSS

(@alper)
İyi Üye
Katılım : 5 ay önce
Gönderiler: 22
17/08/2019 9:15 pm  

Bir arkadaşımız daha hayata gözlerini yumdu.

Aracın anlık dönüşünü hesap edemeceği için hayatını kaybetti. Daha niceleri bu şekilde vafta etti.

Soldan geçmeye çalışsa yaşayacaktı. Ne desek boş.

Allah mekanını cennet etsin. Basireti bağlanıyor diyorlar ya işte. Çocukluğumdan beri motor tepesindeyim.çok seviyorum ama İnanın artık binemiyorum. Öyle şeyler yaşadımki. Korkar oldum. Arkadaşımızın yapması gereken sol şeride geçip biraz gaz kesmekmiş. Öndeki araç sola çıktığı anda düşünmeye bile gerek yok. Tali yolların bulunduğu mahallerde sağdan araç geçilmez.


Alıntı
(@kudret)
Aktif Üye
Katılım : 5 ay önce
Gönderiler: 19
17/08/2019 9:17 pm  

Motoruz ya hep acelemiz var. Adam arabasi ile nizami hizlarda araba sollar hizi makul sevidededir yanasiriz arkasina selektor atariz, kornaya basariz saga nizami hizinda yanasiyor dihe bir de el kol yapariz. Hizimiz dusmeyecek ya, sagindan solundan aradan geceriz. Seriyiz ve hizliyiz ya adam saga yanasmadan buldugumuz delikten gazlariz. Motorcuyuz hep acelemiz var. Gaza gelmeyi cok severiz. Hep en iyi suren de biziz o motoru. Allah rahmet eylesin. Egitim almis olsak da , yillarca motor suruyor olsak da , 100,000 km devirmis olsak da bu hatalari yerli ve yersiz zaman zaman yapiyoruz. Her kaza videosu bir ders niteliginde aslinda. Yapacagin hatanin sonucunu gormek icin canli ornek. Kurallara uyalim. Dikkatli olalim. Sevdiklerimiz üzülmesin.

Alıntıdır


CevapAlıntı
(@kudret)
Aktif Üye
Katılım : 5 ay önce
Gönderiler: 19
17/08/2019 9:18 pm  

Başımız sağolsun, tanımadım ama vefatine üzüldüm.


CevapAlıntı
(@motoman)
Güvenilir Üye
Katılım : 6 ay önce
Gönderiler: 56
17/08/2019 9:21 pm  

Çok üzücü bir kaza. Fakat burada rahmetli o çizginin dışında o arabayı geçmeye çalışarak tek hatalı. Araç yavaşlar yandaki köfteciye yanaşır. Ancak orada bir motorun geçeceğini düşünmez. Çok büyük bir hata ile göz göre göre hayatından olmuş. Allah rahmet eylesin.


CevapAlıntı
Share: