satılık motosikletler

5 Ayrı Suçtan Dava Açılan Olay

5 Ayrı Suçtan Dava Açılan Olay

Olay sonrası araç sürücüsü kendisine geri geri gelerek çarparak, zarar veren ve yaralanmasına neden olan adama 5 ayrı suçtan dava açtı. Olay videosunu aşağıda izleyebilirsiniz. Geçen sene paylaşılan ve Türkiye’de motorcu olmanın ne demek olduğunu kısaca anlatan bu videoyu tekrar paylaşıyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=UZz3GoscS3s

İzledikçe adamın gerginliğinin nedenini bulmaya çalışıyorsunuz ama “magandalığın ve trafik canavarı”nın ne demek olduğunu anlamını kavradığımız bir video.

Üstünden yaklaşık 1 seneden fazla geçtiği ve İstanbul Beyefendisi Motovlog kanalından herhangi bir sonuç haberi gelmediği için tekrar yayınlıyoruz. İlgili video’da olayın tamamı olmadığından kendi sözleri ile anlattığını doğru olarak kabul ederek paylaşım yapıyoruz.

 

Olayın gelişimi ve gelen bilgi şöyle;

1. Duruşmaya sanık katılmadı. Şikayeti yineledik ve 2. duruşma tarihi verildi.

2. Duruşmada sanık eşini tanık olarak gösterdi. Kendisi ve eşi eksik ve yalan beyanda bulundular.  Beni görmediğini ve yanlışlıkla çarptığını söyledi. Hakaret, tehdit vs gibi suçlamaları işlemediğini, taksirle yaralamaya neden olduğunu belirtti. Şikayetimi geri çekmedim, bir sonraki duruşmada eşinden de yalan beyanda bulunduğu için şikayetçi olacağım.

 

Yorum Ekle

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir