22 C
İstanbul
Cumartesi, Mayıs 25, 2024

28 Haziranda dev organizasyon

Antalya’nın ilk uluslararası motosiklet festivali, Antalya Motorsiklet Festivali Komitesi 2017 (AMF 2017) ve Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde 28 Haziran – 2 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Organizasyon, yurtiçi ve yurtdışındaki motosiklet sürücülerinin katılımıyla beş gün boyunca gündüz ve gece etkinlikleri, yarışmalar, konserler, eğitim sunumları gibi birçok etkinliği de içinde barındıracak.

KADINA TRAFİKTE ŞİDDETE HAYIR

Festivalin tanıtımı Akra Barut Otel’de düzenlenen organizasyonla yapıldı. Etkinlikte, Antalya Motosiklet Festivali’nin katılımcıların keyifli bir festival geçirmesi için güvenli kamp alanları, kültür turları, yiyecek ve içecek standları, şov alanları ile alışılmışın dışındaki konseptiyle yeni bir anlayış getireceği vurgulandı. Festival için gelecek olan kalabalık misafir grupları sayesinde kent merkezinde turizm sektörü açısından pozitif bir kaynak yaratılacağı ve festivalin her yıl tekrarlanacağı bildirildi. Mottosu “Be Together On TheWay” olan festivalin bu yıl, “Kadınlara trafikte de şiddete hayır!” temasını işleyeceği vurgulandı.

kaynak: haber sitesi

Motosikletler

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz