1. Anasayfa
 2. Motosiklet Kulüpleri

YAMAHA YZF R25 TÜRKİYE Gurubu

YAMAHA YZF R25 TÜRKİYE Gurubu
0

YAMAHA YZF R25 TÜRKİYE Gurubu

Tüm bilinen ve az tanınan gurupları sitemizden tanıttığımızı biliyorsunuzdur. Daha fazla tanınmak için sitemize bilgi gönderebilirsiniz. Yamaha R25 gurubu facebook’ta orta düzeyde tanınan, bilgi alınabilecek ve sorularınızı sorabileceğiniz etkileşimi diğer yamaha r25 guruplarına göre daha fazladır. Yani sorunuz havada kalmaz.

Grup yöneticilerinden bilgi: Arkadaşlar, bir konu paylaşırsanız ve yoruma açıksa her fikre saygı duyacaksınız. Eğer yanlış gördüğünüz bişey varsa düzgün bir şekilde ifade edin. Yaşın kaç olursa olsun, önce insan ve saygı ilkesini unutmayın. MAALESEF Kİ BUNDAN SONRA YORUMLARDA TEHDİT EDEN, HAKARET İÇEREN yorumlar ile birlikte üyede SİLİNECEKTİR. herkes yaşının gereğini yapsın !!! Küçük gördü hakir gördü gibi saçma bahaneler ile şikayette bulunmayın. Muhattap olmayın olsun bitsin.

Grup yöneticilerinden bilgi: Arkadaşlar şu grup hepimizin ayrım gayrım olmadan – yapmadan kendinize yapılmasını , yazılmasını istemediğiniz , şeyler yapmayın yazmayın . Rica ediyorum .. yorum yapmayın konuşmayın demiyoruz . Abuk subuk şeyler yazmadan saygı çerçevesini aşmadan , insanların malını ( Aşağılama dan ) !!!
Piyasa belli yapabileceğimiz hiç bir şey yok.  R25 sevdalısıyız hepimiz fakat gücümüze gidiyor bazı şeyler . tamam ? Motoru Aşağılıyorsunuz bir de üstüne satıcıyı, bize yakışmayan hareketler bunlar biraz olgunluk yapmayın !

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Motosiklet kullanıcısı, blog yazarı

Yazarın Profili
Paylaş