Giriş Yap
Türk Motosiklet Grupları Hakkında Şok Olacağınız 5 Bilgi

moto club

Türk Motosiklet Grupları Hakkında Şok Olacağınız 5 Bilgi…

1. Türkiye’de yüzlerce motosiklet kulübü var ancak sayısı binlere varan sadece 5 gurup vardır. Bunu facebook ve instagram’da daha çok farkına varıp görebilirsiniz. Sadece gerçekten aktif ve etkin guruplar ele alınmıştır.

2. Türk motosiklet gurubu üyeleri, Dünyadaki diğer motosiklet gurubu üyelerine nazaran kendi guruplarına daha bağlıdır. Ama guruplar içinde birkaç guruba üyeliği olanlarıda barındırmaktadırlar.

3. Türk motosiklet gurupları içinde facebook’ta sayıca fazla olup aktif olan ve etkinlik zamanı toplanabilen sadece 5 gurup vardır. Bu guruplar, kendi içinde aktif gezi, toplu sürüş, seyahat ve etkinlik yapmaktadırlar.

4. Türk motosiklet gurupları içine dahil olan kadın sürücüler sayesinde motosikletli sayısı daha hızlı çoğalmaktadır. Nedenini kadının çekiciliği olarak kısaca tanımlayabiliriz.

5. Türk motosiklet gurupları içinde eğitim alanların sayısı ortalama %1,5 kadardır. Bunu yakın zamanda yaptığımız bir anket ile yaklaşık bir tahminde bulunarak söylüyoruz. Yani bilgiler tam olarak net değildir.

İyi sürüşler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başka Yazı Yok