Uygun fiyatlı fiber kask, eldiven tavsiyeleri

Kask tavsiyesi

*LS2 FF396 TRON SIYAH-GRI KASK 500 tl

blank

Spor ve Touring motosiklet kullanıcıları için özel tasarım, Yüksek performanslı fiberglass dış kabuk, 3 farklı kabuk boyutu, ECE 22.05 Güvenlik Sertifikası, Sharp testinden 4 Yıldız dereceli, Geliştirilmiş havalandırma kanalları, A sınıfı polikarbonat, UV filtreli ön vizör, Çizilmelere karşı dayanıklı dahili güneş vizörü, Gözlük kullanımına uygun yanak ped sistemi, Mikrometrik bağlantı kayış tokası, Komple sökülüp yıkanabilir antibakteriyel ped sistemi, Çene altı rüzgar perdesi, Orjinal kumaş taşıma kılıfı kutu içerisinden çıkmaktadır. Ağırlık : 1400 gr. Bu kask hakkında detay bilgi: Kask hafif ses yapıyor, kulağınız hassas ise başka bir fiber kask alabilirsiniz. Sıcak vesoğuk havalarda iyi koruyor. Hava kanalları zamanla tıkanıyor ve temizlenmesi gerekiyor. Bir maske kullanmak şart’tır. Aşırı terleyen birisi iseniz bu kask ped kısmında lekelenme yapacaktır. O yüzden maske kullanmak iyi olacaktır. 2 yıl kullanıp test ettiğimiz için net bilgiler verebiliyoruz. Ayrıca içte yanak şişirmeye sahip olan kask, bu işlevini hiç yitirmiyor ve daima pedlerin tam yüzünüze oturmasını sağlıyor. İç ped değiştirdiğinizde anlıyorsunuz ki bu pedler uyumlu yapılmamış, çıt çıt yerleri birbirini karşılamıyor. Ama sağlıklı bir kullanımda uzun süre dayanacak bir kask’tır.

https://www.motosikletaksesuarlari.com/LS2-FF396-TRON-SIYAH-GRI-KASK_45918.html

 

Eldiven tavsiyesi

VENOM YAZLIK ELDİVEN VNP582 MAVİ 115 tl

blank

Dayanıklı ve uzun ömürlüdür, Ayarlanabilir bilek bölgesi var, eklem bölgeleri gibi kritik bölgelerde ekstra koruma materyalleri  içeriyor, Avuç içi bölgesinde kullanılan kaymaz deri sayesinde tepkimeleri kaçırmanızı engelliyor, Avuç içi bölgesi sürtünmeye dayanıklı deri asfalt yaralanmalarını engelliyor, Ele kavrayan fit yapı sayesinde hareket kabiliyetini kısıtlamıyor.

https://www.motosikletaksesuarlari.com/VENOM-YAZLIK-ELDIVEN-VNP582-KIRMIZI_44396.html

VEXO COMFORT ELDIVEN SIYAH 160 tl

blank

Deri yazlık eldiven arayışınız varsa ve uygun fiyatlı motosiklet eldiveni arıyorsanız, bu model destekleri ile size iyi koruma sağlayacaktır, Elin üst tarak kemiği ve parmaklarda polikarbon koruma, Avuç içi poliüretan dolgulu kevlar koruma, Hava alabilen delikli yapı terlemenizi engeller, Sürtünmeye karşı dayanıklı üretilmiştir, Bilek kısmında ayarlanabilir cırtlı bant elinize tam oturmasını sağlar.

https://www.motosikletaksesuarlari.com/VEXO-COMFORT-ELDIVEN-SIYAH_37495.html

SPIDI FLASH-R EVO YAZLIK ELDIVEN SİYAH 305 tl

SPIDI FLASH-R EVO YAZLIK ELDIVEN SÄ°YAH

Yüksek mukavemetli strech kumaş, Terletmeyen Mikrofiber ekstra malzeme, Örgü detaylar ile hava alabiliyor, Powertech korumalara sahip, Avuç içi, yan ve ön destekler ile yaralanmanızı engelleyecektir. Ağırlık : 0,09 kg

https://www.motosikletaksesuarlari.com/SPIDI-FLASH-R-EVO-YAZLIK-ELDIVEN-SiYAH_45591.html

SPIDI X-GT YAZLIK DERİ ELDİVEN SİYAH KIRMIZI 463 tl

SPIDI X-GT YAZLIK DERÄ° ELDÄ°VEN SÄ°YAH KIRMIZI

Elastik kumaşa sahip, 0.7 mm keçi derisi, Neopren eklentiler, Mikrofiber ekstra malzeme, Powertech korumalar ile yaralanmanızı en aza indirir, Avuç içi sırt ve parmaklarda warrior havalandırma teknolojisi, Yan korumalar yuvarlanma esnasında elinizi iyi şekilde koruyacaktır. Ağırlık : 0,20 kg

https://www.motosikletaksesuarlari.com/SPIDI-X-GT-YAZLIK-DERi-ELDiVEN-SiYAH-KIRMIZI_45603.html

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir