Scooter Giyim Önerileri

0
256

Scooter Giyim Önerileri önerileri arasında uygun fiyatla satın alabileceğiniz kask, mont, eldiven, pantolon ve bot önerileri vermeye çalıştım. Kask olarak en azından fiberglass ve trikompozit bir kask almak oluşacak kazada daha az yaralanmanızı sağlayabilir.
Scooter Kask Önerisi
Ben en uygun fiyatlı fiber kask olarak  LS2 CR1 kaskı tavsiye ediyorum. Ama bana bile güvenmeyin siz siz olun kaskınızı araştırmadan almayın. LS2 CR1’in fiyatı 1060 tl civarındadır.
Scooter Mont Önerisi
En ulaşılabilir montlar arasında olan richa discovery montu tavsiye ediyorum, çünkü 4 mevsim kullanılabilir. Richa airstream tercihe ve rengine göre alınabilir. Daha ucuz versiyonu ise prohell olabilir. Ama kumaşı hoşuma giden bir mont değil. Discovery mont ise hem korumaları ile hem kumaşı ile iyi bulduğu kasklardan bir tanesidir.
Scooter Eldiven Önerisi
Scoyco mx17, scoyco mx60 alınabilir ama bazı arkadaşlar memnun değilim demişlerdi. O yüzden five gloves stunt evo, paranıza göre revit sand 3 eldiven veya uygun fiyatlı vexo splash eldiven tercih edilebilir.
Scooter pantolon önerisi
Tech90 pirate pantolon ve hevik motor pantolonu koruma, kevlar ekler konusunda mükemmel, mağazalara giderek deneyip almanızı tavsiye ederim. Diz ve kalça korumaları iş görüyor
Scooter Bot Önerisi
Rockwell bot alınabilir, wp modeli hem ucuz hemde dayanıklı bir modeldir. Spor model bot seviyorsanız Rockwell dna bot modeline bakabilirsiniz. Rockwell wp bot modelinde iki renk alt taban rengi var. Rockwell cafe racer modelide rengine göre seçilebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here