19.7 C
İstanbul
Cuma, Mayıs 24, 2024

Tüm kış sağlıklı motor sürmek için dondurulmuş limon mucizesinden yararlanın

Nedir bu dondurulmuş limon diyeceksiniz bizde yeni keşfettik, motosiklet kullanıcıları için inceledik. 12 kanser tipinde limonun çok faydası var. Kalın bağırsak, prostat, pankreas kanseri gibi bilinen kanser türlerini engelliyor. Hemde kanser hücrelerini yok edici etkisi olduğu kanıtlanmış.

freze-lemons-before-consumption

Zaten her zaman kullanıyoruz diyorsanız orada durun bir dakika, eğer kabuğundan faydalanmıyorsanız kullanmış sayılmazsınız. Hatta kemoterapiden bile etkili olduğu söyleniyor. Rendelenmiş limon kabuğu her derde deva, tabiki kanser, güçsüzlük, enerji verici, soğuk algınlığını hızlı yenmek için, vücut direncini artırmak için etkili olması gibi bir çok özelliği var.

English Peas
English Peas

O yüzden kışın mutlaka kullanılması gerekiyor. Hatta laboratuvarlar limonun sentetik versiyonunu üretip, paketleyip bize satmaya çalışacakları bir yol bulmaya çalışıyorlar.

Kabuğu ile birlikte tüketirseniz tüm vitaminleride birlikte almış olacaksınız.

Şimdi kullanımına geçelim

frozen-lemons

Dondurulmuş Limon Nasıl Hazırlanır?

Hazırlanışı: Donmuş limon elde etmek için öncelikle limonu güzelce yıkayalım. Ardından buzdolabına koyalım ve 1 gün bekletelim. 1 gün sonrasında limonu kabuğuyla birlikte rendeleyelim. Limonun bu şekilde kullanımı yemeklerinizde ve salatalarınızda çok farklı bir lezzet verecektir ve aynı zamanda oldukça fayda sağlayacaktır.

Rendelenmiş limonda yalnızca limonun suyuna göre 5-10 kat daha fazla vitamin vardır. İşte rendelenmiş dondurulmuş limonun faydaları;

ice-lemons

Dondurulmuş Limon Faydaları;

  1. Rendelenmiş dondurulmuş limonun vücuttaki toksinleri giderici ve vücut dinçleştirici etkisi vardır.
  2. Dondurulmuş ve rendelenmiş olarak kullanılan limon yemeklere daha çok lezzet katacaktır.
  3. Tüm dünya da limon ağacından elde edilen bileşikler kanser tedavisinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Kemo-terapi tedavisinde kullanılan bir çok ürünlerden 10.000 kat daha fazla tedavi edici etkisi vardır.
  4. Kanser hücrelerini yavaşlatıcı etkisi vardır.
  5. Limonun bir mucizesi de kötü huylu kanser hücrelerini tahrip eder aynı zamanda sağlıklı hücrelere hiçbir şekilde zarar vermez.
  6. Stres ve asabi bozukluklara karşı tedavi edicidir.
  7. Donmuş limonun ur, yumru, kist ve tümöre karşı iyileştirici ve önleyici etkisi vardır.
  8. İltihap, enfeksiyon ve mantara karşı önleyici ve tedavi edicidir.
  9. Donmuş limon parazit ve bağırsak kurtlarına karşı tedavi edicidir.
  10. Son olarak dondurulmuş limon iyi bir antidepresandır.
Motosikletler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz