2021 Filmleri

motosiklet Staff asked 10 ay ago

Cosmic Sin İzle, Cosmic Sin Türkçe Altyazılı, Cosmic Sİn Dublaj

Dünya uzaylıların istilası altındadır. İnsan ırkı için büyük tehlike oluşturan istiladan kurtulmak için harekete geçen bir grup savaşçı ve bilim insanı kendilerini acımasız bir savaşın içinde bulur. Ekip hayatlarını tehlikeye atarak, insanların bedenlerini kullanmayı amaçlayan ve bu sayede insan ırkını yakından inceleme fırsatı bulabilecek olan uzaylıların istilasından kurtulmak için zorlu bir mücadeleye girişir.

5 Answers
motosiklet Staff answered 10 ay ago

Cosmic sin.jpg

Cosmic Sin, Edward Drake tarafından yönetilen, Bruce Willis ve Frank Grillo’nun başrollerini paylaştığı yeni bir Amerikan bilim kurgu filmidir.

motosiklet Staff answered 10 ay ago

Cast
Bruce Willis as James Ford
Frank Grillo
Luke Wilson
Adelaide Kane
C.J. Perry
Lochlyn Munro
Eva De Dominici
Brandon Thomas Lee

motosiklet Staff answered 2 hafta ago

Doktor Bey filmini izle, doktor bey izle
Varun bir ordu doktorudur ve işinde de çok başarılıdır ve evlenmek üzere olduğu için de Varun için hayat gayet iyi gitmektedir. Ancak Varun nişanlısından korkunç bir haber aldığında her şey hem Varun hem de nişanlısının ailesi için bir an da değişecektir. Komedi, aksiyon ve suç öğelerini muhteşem bir ustalıkla bir araya getiren ve 4k formatıyla izleyebileceğiniz Doctor filminde Nelson Dilipkumar ismi hem yönetmen hem de senarist koltuğundaki isimdir.  Sivakarthikeyan, Vinay Rai ve Priyanka Arulmohan isimleri ise yapımın başrol oyuncu kadrosunu oluşturan deneyimli simalardır.
Varun kendinden emin ve çok da tekin olmayan bir ordu doktorudur ancak Varun her ne kadar bir doktor da olsa aynı zamanda bir askerdir. Yani tam bir askeri eğitim alan Varun işinin doktorluk olması sebebi ile bu mevkide kalmaktadır. Çok fazla belaya bulaşmayan ve zaten evlenmek üzere olan Varun nişanlısının korkunç haberi üzerine nişanlısına yardım etmek için harekete geçer. 
Varun’un nişanlısının küçük kız yeğeni kaçırılmıştır ve kimse onu bulamamaktadır. Perişan hale gelen aileyi gören Varun hemen olayı araştırmaya başlar. Ancak Varun olayın basit bir kaçırma olayı olmadığını ve kaçırılan küçük kızın aynı bölgede ortadan kaybolan 50 kızdan sadece bir tanesi olduğunu anlar. Böyle bir durum ise ortada ya insan ticareti ya da organ mafyası anlamına gelmektedir. Zaten bir asker olan Varun olaya kendisini dâhil eder ve kendisine bir ekip kurar. Aile üyelerinden oluşturduğu ekip sayesinde Varun bu olayların ardında organ mafyasının olduğunu anlar. Fakat şimdi asıl önemli adım atılmalıdır. Yani bu organ mafyasına sızılmalı, kayıp kız bulunmalı, diğer kızlar kurtarılmalı ve mafyanın lideri de yok edilmelidir. Söylendiği kadar zor olan bu seri işlemler hem hızlı hem de akıllıca yapılmalıdır ve Doctor lakabını alan ordu askeri kahramanımız için bu iş bir akıl oyunundan başka bir ley değildir. 
Yönetmen Nelson Dilipkumar
Oyuncular Priyanka Arulmohan, Sivakarthikeyan, Vinay Rai, Yogi Babu
Yapım 2021 Filmleri-
Tür Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Hint Filmleri, Komedi Filmleri, Suç Filmleri
Doktor Bey izle Hint Filmi | HD film izle

motosiklet Staff answered 1 hafta ago

Yeni rekor, Squid Game’i geçen Hellbound’da
Çevrimiçi dizi- film izleme platformu Netflix’te ‘Squid Game’ dizisinin ardından bir Güney Kore yapımı daha izlenme rekoru kırıyor. Netflix’ten henüz resmi bir açıklama olmasa da FlixPatrol sitesindeki verilere göre 19 Kasım’da yayınlanan ‘Hellbound’ adlı korku dizisi ilk 24 saatte 80’den fazla ülkede ilk sıraya yükselerek, Netflix’in bu zamana kadarki en çok izlenen dizisi olan Squid Game’in tahtına oturdu.
Netflix’teki tanıtımına göre 6 bölümlük dizide doğaüstü varlıklar insanları kanlı biçimde cezalandırarak cehenneme mahkum ediyor. Bu ortam da ilahi adalet temelinde kurulan dini bir gruba zemin hazırlıyor.
Oyuncu kadrosunda 2018 tarihli ‘Şüphe’ (Burning) filminden de hatırlanacak Yoo Ah-in, Kim Hyun-joo ve Park Jeong-min’in yer aldığı diziyi, 2016’da vizyona giren ‘Zombi Ekspresi’ (Train To Busan) filminin yönetmeni Yeon Sang-ho yönetti.
 

motosiklet Staff answered 1 hafta ago

Spider-Man: No Way Home’dan Yeni Poster
Spider-Man No Way Home'dan yeni poster geldi! | Technopat Sosyal

Your Answer

15 + 17 =