ROLEFF RIGA SPOR CEKET

Özellikleri;

RO 301 Riga Ceket kodu ile bulabilirsiniz. Ceket kumaşı Kodra® 500D naylon liflerinden yapılmıştır. Bu tip montlar naylon 6,6 gibi liflerden üretilmektedir. Aynen paraşüt, çadır ve uyku tulumları da bu liflerden üretilmektedir. 3 mevsim için spor ceket arayanlar için uygun fiyatıyla hem dirençli hem de kısa spor kesim bir cekettir. WindTex® su geçirmez ve nefes alabilir iç katmana sahiptir. Sökülebilir termal iç katmanı yaz sürüşlerinde kolay çıkabilmesiyle size ferahlık sağlayacaktır.

blankKış sürüşlerinde kullanmak için pek uygun değildir. Uzun kış seyahatlerinde sizi üşütecektir. İçinize termal içlik alarak, üstünüze yağmurluk giyerek oluşabilecek değişken hava şartlarında kullanabilirsiniz. Ön ve arkasında destekler ve korumalar vardır.

blankEN 1621-2012 normlarında omuz ve dirsek korumaları CE onaylı, isterseniz Level 1 korumalarla değiştirebilirsiniz. Havalandırma girişleri ile yaz ve bahar sürüşlerinde terlememenizi sağlayacaktır. Bel ve kollarda ayar kemerleri var. İncelediğim bu ceket uygun fiyat ve performans alabileceğiniz bir cekettir. Gece görünürlülüğü için reflektif materyal ile trafikte kolayca farkedilirsiniz.

Kafanızda soru işaretleri varsa yorum yaparak tartışmaya açabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir