RKS Titanic 150-S Giyim Önerileri

0
286

RKS Titanic 150-S için giyim önerilerimi aşağıda bulabilirsiniz.

NEXX SX.100 SUPERSPEED MAT SİYAH KASK ile başlayalım. Kauçuk ile polikarbon karışımı bir dış kabuğa sahip. Kask burun, çene pedine sahip. Hava kanalları iyi çalışıyor, ses yapma oranı idare eder. Mikrometrik çene bağlantısına sahip. Ağırlığa gelince 1450 gr ile idare eder bir kütleye sahip.

PROHEL 3007 ASURA MONT SIYAH – Koruma ile performans oranını karşılaştırınca alınabilir montlardan birisidir. CE onaylı dirsek, omuz, sırt korumalar ile donatılmış. Yan, iç cepler ile kullanışlı bir mont. Bel sıkma tokaları, yüksek boyun ile cırt cırtlı bilek yerlerine sahiptir.

VEXO SPLASH ELDIVEN KIRMIZI, RKS Titanic kırmızısına uyacaktır. Her yerinde korumalara sahip. Bilek koruması biraz zayıf. Ele güzel oturuyor.

Armode Kolay Giyilebilir Motosiklet Pantolonu, çıkartmak istediğinizde anında üstünüzden çıkartıp çantanıza koyabiliyorsunuz. Dış kumaşı idare eder derecede koruyucu, astarı çıkıyor. Sıfırın altı derecelerde içinize termal bir altlık giymeyi unutmayın.

Tech90 Pirate Jean Siyah Kot Motor Pantolonu, yazlık, baharlık bir kot motor pantolonudur. Kalça, diz korumaları mükemmel. İçinde kevlar bölüm sürtünmelere karşı sizi koruyacaktır.

PROHEL SPIDER 2 PANTOLON – Uzun seyahatlerde daha iyi olduğunu düşündüğüm bir pantolon, çok sıcak tutuyor. Diz korumalarına sahip. Kolay aşınmayacak bir pantalon. Eksi derecelerde altınıza termal bir içlik giyin, bu sayede sıcaklığınızı koruyabilirsiniz.

Rockwell Kısa Motosiklet Botu Luke WP, rockwell çıktıktan beri diğer bot markalarına bakmaz oldum. Çünkü uygun fiyatlı, her türlü sürüşe uygun bir bot fakat spor model değildir. Spor model olan DNA olandır. Dik oturuşlu motorlarda daha iyi bir kullanım sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here