Giriş YapPeugeot, yakında Avrupa’ya gelecek olan yeni PM-01 300 Naked Bike’ı tanıttı

Peugeot, yakında Avrupa'ya gelecek olan yeni PM-01 300 Naked Bike'ı tanıttı

Peugeot, yakında Avrupa’ya gelecek olan yeni PM-01 300 Naked Bike’ı tanıttı

Mahindra, Peugeot Motorcycles’ı satın aldığından beri, Hint otomotiv devi, yeni Peugeot markası altında, tümü retro tarzı bir motosiklet olan scooter kategorisine giren bir dizi yeni ürün piyasaya sürdü ve başka scooter modelleri de var. Bu Peugeot markası daha birçok ürün sunmaktadır.

Mahindra Group’un Peugeot Motocycles için özellikle Avrupa pazarında büyük planları var. Peugeot PM-01 300, Peugeot’nun EICMA 2022’de sunduğu ve model yelpazesini genişlettiği benzersiz bir neo-stil sokak sever bir motosiklet.

00 cc motora ve sıvı soğutmalı ve elektronik yakıt enjeksiyonlu 292,4 cc tek silindirli motora sahip bu retro motosiklet, 300 cc motora sahiptir. Bu motorlar 9.000 rpm’de 29 beygir gücü ve 7.000 rpm’de 17 ft-lb tork üretiyor. Altı vitesli şanzıman gücü arka tekerleklere iletiyor. Bu motor, şu anda piyasada bulunan diğer 300 cc motorlarla karşılaştırılabilir.

Çıplak bir bisiklette, 280 ve 240 mm arka disk frenler, çift kanallı ABS standart olarak gelir. Ters çatal ön süspansiyon, daha fazla premium stil eklemek için altın anodize edilmiştir. 12,5 litrelik yakıt deposu, benzersiz far tasarımına sahip tam LED aydınlatma sistemi ve tam renkli TFT ekran bulunmaktadır. 

Bu yazı yazıldığı sırada Peugeot PM-001 300’ün fiyatı ve bulunabilirliği henüz açıklanmadı. Buna rağmen motosikletin görünümü ve EICMA 2022’de görücüye çıkması düşünüldüğünde çok yakında satışa çıkacağı görülüyor.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok