Geçen gün yaşanan kamyoncu motorcu arkadaş arasında yaşanan diyaloğu biliyorsunuz. MGG Moto Dayı’ya ulaşıp özür dilemek istediğine dair mesaj yayınladı. Olayı bilmiyorsanız yeniden seyredebilirsiniz. Mesajları ve paylaşımlarını aşağıda bulabilirsiniz.

MGG Moto ve CBF150Tuning sağolsunlar, bir ilke imza attılar.

Bu arada cbf150 tunning grubu iki tarafa’da ulaşarak tarafları buluşturacağını söyledi. Mesajları aşağıda…

Cbf150tuning grubu olarak iki tarafa da telefon ile ulaşarak haftasonu biraraya getirmek için söz aldık.
Yüksel abi hatasını farkında, Emre de hatasını farkında. Yüksel Abi den motosiklet camiası adına özür dileyecegiz. Emre de üzerine düşeni yapacak. Muhabbet sohbet iş tatlıya bağlanacak.

MEÇHUL DAYI SANA ULAŞMAK  VE ÖZÜR DİLEMEK İSTİYORUZ…

Sevgili arkadaşlar malesef bir alttaki videoda gördüğünüz üzere içimizden biri demeye dilim varmıyor ama camianın lekelenmesine neden olan bir şahısın videosu var,araç sürücüsü hatasını kabul etmekle birlikte ve defalarca özür dilemesine rağmen,bu saygı yoksunu şahsın araç sürücüsünün üzerine resmen sabır çatlatır şekilde sözlü yürümüş ve bizleri utandırmıştır halbuki dayıya bir ikaz edip düzgünce açıklasa dayımız hatasının daha çok farkına varacak yapıda bir insana benziyor

Bu dayıya ulaşmak ve özür dilemek boynumuzun borcudur,kedisini tanıyan veya alttaki resimlerden özellikle kapısındaki (sanırım taşıyıcı kooperatifi) tanıyan varsa lütfen bize ulaşsın,eminim bir çok gerçek motorcu kendisini mesaj yağmuruna tutacaktır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir