Social Media

Make your inbox happier!

Subscribe to Our Newsletter

Miku Max 60km menzile sahip

Temel özellikler açısından, pratik küçük bir şehir aracı gibi görünüyor. En yüksek güç, arka göbekteki bir Bosch motoru ile 800 watt'tır, bu da sizi 45 km / sa (28 mil / sa) hız ile, Şehir sokaklarında yeterince iyi bir hıza ve yakın şehirdışı rotalara götürecektir. için. Menzil, yaklaşık 60 km (37 mil) - yine günlük geziler için …

Temel özellikler açısından, pratik küçük bir şehir aracı gibi görünüyor. En yüksek güç, arka göbekteki bir Bosch motoru ile 800 watt’tır, bu da sizi 45 km / sa (28 mil / sa) hız ile, Şehir sokaklarında yeterince iyi bir hıza ve yakın şehirdışı rotalara götürecektir. için. Menzil, yaklaşık 60 km (37 mil) – yine günlük geziler için fazlasıyla yeterli gelecektir.

Batarya taban bölümünde bulunur; Tam olarak koltuk / “tank” ünitesini tam anlamıyla çekip çıkartabilirsiniz. Tabii ki, bu bir tank gibi değil, bir şeyleri depolayabileceğiniz ve USB cihaz şarj noktalarına erişebileceğiniz küçük bir gövdeye sahip.

Yine de, farları, arka lambaları ve göstergeleriyle, mükemmel bir motosiklet. Peki koltuk altındaki alanın büyük kısmı nedir? Taşıma için kolaylık sağlayan bir bölüm. Fakat hala biraz tuhaf, alışılmadık görünüyor.

Miku Max’ı yaklaşık 1,170 ABD dolarına satıyorlar. Şu anda dolar 6294 tl ediyor.

motosiklet

motosiklet

Keep in touch with our news & offers

Subscribe to Our Newsletter

What to read next...

Comments

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir