Honda VTX1800 motosikleti, Japonların bir zamanlar kruvazör pazarına getirdiği en büyük ve güçlü bir motosiklettir. Tipik olarak, bu sınıftaki motorların hacmi 1500cc, artı veya eksi 100’e kadar ulaşır. Bu, istisnasız herkese uyan bir seviyedir. Amerikalı üreticiler ve Japonlar bu motorda bu cc aralığına odaklandı.

blank

Japon üreticiler her zaman Amerikan yapımı ürünlerden, yani motosikletten çok etkilendiler. Bu amaçla, kelimenin tam anlamıyla piyasayı havaya uçuracak ürünler için Amerikan pazarında hızlı bir satış başlangıcından yoksundular. Bu bomba ise, 2000 yılında piyasada ortaya çıkan Honda VTX‘tir, kendi içinde sembolik olan yüzyılın dönüşü, artan çalışma hacmi olan dehşet bir motosiklettir.

blank

Honda VTX Amerika ve Avrupa pazarlarına girdi, ancak en yüksek satış rakamı olduğu gibi hala odak Amerikan pazarındaydı. Bu motosikletin stili Amerika pazarında satılan tüm ürünler için tipiktir. İşte ana sloganı – kalabalığın arasından sıyrılmak! Hangi Honda VTX ve size tam olarak uyar. Aslında odak noktası asalet ve kalite olan bu model, liderlik vasıflarının farklı noktalarına oynuyordu.

blank

Buradaki yapıcı bileşenle ilgili olarak, hiç kimsenin Japon kruvazörü ve sürücüler için daha az standart olan radikal biçimde yeni bir şey icat etmeden olanı sundular diyebiliriz.  Neredeyse yapısını bozmadan çok güçlü olan güçlü çelik borular çerçeve olarak kullanılmaktadır. Silindir başına üç valfe sahip yüksek teknoloji ürünü motora sahip. Yakıt sisteminde enjeksiyon, sıvı soğutma ve arka tekerleği kullanan bir tahrik mili vardır.

blankblankblankblankblankblankblankblankblankblank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir